Adidas Originals ARC Ss Tee T-shirt
46,33

Adidas Originals ARC Ss Tee T-shirt

Adidas Originals ARC Ss Tee t-shirt. The men's stylish T-shirt from Adidas is made from a pleasant, breathable and elastic material with a hundred percent cotton content. The fresh dark blue colour and embroidery of the brand logo make this t-shirt the perfect choice for everyday wear. Specifications: Free comfortable fit; Round neck; Short sleeves; Pleasant soft material; Versatile use; Brand logo. Material: 100% cotton.

adidas Grp Tee biela S
29,25

adidas Grp Tee biela S

Ak hľadáte pohodlné a štýlové pánske tričko s krátkymi rukávmi, ktoré sa hodia k viac príležitostiam, potom stavte na triko adidas Grp Tee. Vďaka jemnému bavlnenému materiálu sa budete cítiť pohodlne. Biela farba vás bude stále baviť. Materiál: 100% bavlna. biela farba. Štýlové prevedení pre každodenné nosenie do práce alebo do školy.

adidas Grp Tee biela S
29,25

adidas Grp Tee biela S

S týmto pánskym bielym tričkom adidas Grp Tee získate oveľa viac, než sa na prvý pohľad môže dať. Pri návrhu tričká so najskôr vybral bavlnený materiál jemný k pokožke. So strihom a farbami si potom vyhrali dizajnéri adidas, až vznikol tento dizajnový model z kolekcie Originals. Pánske tričko s krátkym rukávom je ideálnou voľbou pre tých príležitosti, kedy chcete vyzerať naozaj štýlovo a dať jasne najavo, že viete, čo sa teraz nosí. Kombinácia pohodlia a módneho štýlu a trendy strihu - to je kolekcia Originals. Biela farba dodáva modelu ten správny šmrnc. Materiál: 100% bavlna Vhodné k…

adidas Commercial Tee biela S
30,88

adidas Commercial Tee biela S

Ak hľadáte pohodlné a štýlové pánske tričko s krátkymi rukávmi, ktoré sa hodia k viac príležitostiam, potom stavte na triko adidas Commercial Tee. Vďaka jemnému bavlnenému materiálu sa budete cítiť pohodlne. Biela farba vás bude stále baviť. Materiál: 100% bavlna. biela farba. Štýlové prevedení pre každodenné nosenie do práce alebo do školy.