Rozjasňujúci korektor na okolie očí, 7 ml
11,90

Rozjasňujúci korektor na okolie očí, 7 ml

Vylepšené zloženie rozjasňujúceho korektora.Zakrýva tmavé kruhy pod očami a nedokonalosti pleti. Vyhladzuje a upravuje nedotatky v okolí očí.Mali ste zkú noc a vôbec ste sa nevyspali? Alebo máte pred sebou náročný deň? Rozžiarte svoj pohľad!Rozjasňujúci korektor Vám pomôže zakryť Vaśe nedokonalosti v okolí očí a jeho zloženie je vylepšené o kukuričnú vodu, ktorá pomáha zakryť najviac jemné kontúry okolo očí.Textúra korektora je ľahká a dostatočne fluidná, aby bola aplikácia pre Vás čo najviac jednoduchá. Zároveň tento korektor obsahuje svetlom odrážajúce sa pigmenty, ktorý dodá Vašmu vzhľadu…

Sodastream Cola Premium 750 ml
4,99

Sodastream Cola Premium 750 ml

Sirup COLA PREMIUM TASTE na 6 litrov perlivého nápoja. "NAJCOLOVEJŠIA COLA" VŠETKÝCH ČIAS. Pomer riedenia: 1:7 (750 ml sirupu -> 6 litrov perlivého nápoja), bez umelých farbív, bez konzervantov, sirup je sladený trstinovým cukrom!

Justice League Dark 1
16,99

Justice League Dark 1

The Enchantress has unleashed a wave of chaos across the globe! Shade the Changing Man, Madame Xanadu, Deadman, Zatanna, Mindwarp, and John Constantine may be our only hope - but how can we trust beings whose very presence makes most people break out in a cold sweat? Collecting Justice League Dark #1-6.