Vysoko vyživujúce telové mlieko
19,90

Vysoko vyživujúce telové mlieko

Výnimočné textúry, nezabudnuteľná ženská vôňa, efektívny boj s prejavmi starnutia pleti. Nielen to robí z Riche Créme kultový rad pre ženy už od roku 1973.Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácnych olejov pre ich výrazné účinky v boji proti starnutiu pleti. Zloženie produktov Riche Créme je dnes naviac obohatené o olej z 1000 ruží, ktorý napomáha regenerácii a výžive pleti.Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, ktorú trápia výrazné prejavy starnutia. Pleť je okamžite žiarivejšia, získava pocit pohodlia a obnovuje svoju prirodzenú pružnosť. Deň za dňom je pokožka…

Telové mlieko Ruža
9,50

Telové mlieko Ruža

Objavte jemnú sviežosť toaletnej vody s ružou v tomto telovom mlieku, ktoré vďaka svojmu zloženiu rýchlo preniká do pokožky. Jeho +: Ľahká textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva.

Vyživujúce telové mlieko pre veľmi suchú pokožku
13,90

Vyživujúce telové mlieko pre veľmi suchú pokožku

Aby vynikla prirodzená krása pokožky tela, je potrebné jej venovať profesionálnu starostlivosť. Vedci Výskumu Rastlinnej kozmetiky vybrali to najlepšie z rastlinného sveta, a značka Yves Rocher tak prichádza s úplne novými výrobkami starostlivosti o telo. Bez ohľadu na vek a ročné obdobie môže pokožka tela trpieť nedostatkom hydratácie a výživy. Nový rad Rastlinnej starostlivosti o telo je odpoveďou na špecifické potreby suchej pokožky, ktorú pomáha hydratovať, a veľmi suchej pokožky, ktorú účinne vyživuje.  

Vyživujúce telové mlieko pre veľmi suchú pokožku
8,50

Vyživujúce telové mlieko pre veľmi suchú pokožku

Aby vynikla prirodzená krása pokožky tela, je potrebné jej venovať profesionálnu starostlivosť. Vedci Výskumu Rastlinnej kozmetiky vybrali to najlepšie z rastlinného sveta, a značka Yves Rocher tak prichádza s úplne novými výrobkami starostlivosti o telo. Bez ohľadu na vek a ročné obdobie môže pokožka tela trpieť nedostatkom hydratácie a výživy. Nový rad Rastlinnej starostlivosti o telo je odpoveďou na špecifické potreby suchej pokožky, ktorú pomáha hydratovať, a veľmi suchej pokožky, ktorú účinne vyživuje. 

Neutrogena® Nordic Berry telové mlieko 400 ml
7,24

Neutrogena® Nordic Berry telové mlieko 400 ml

Kvôli nárokom každodenného života a stresu sa Vaša pokožka vysušuje a trpí. Bolo klinicky overené, že nová unikátna výživná receptúra ​​obsahujúca výťažok z ostružiny morušky napomáha prirodzeným procesom vo Vašej pokožke a trojnásobne zvyšuje hladinu jej hydratácie *. Pokožka vyzerá zdravo. Deň čo deň je hebká a vyživená. Receptúra ​​je vhodná pre citlivú pokožku. Krémová, nemastná textúra s jemnou vôňou sa rýchlo vstrebáva. * index hladiny hydratácie, 7 hodín po aplikácii.

Telové mlieko Vanilka
6,90

Telové mlieko Vanilka

Bourbonská vanilka nesie názov po bývalej francúzskej kolónii, Bourbonskom ostrove, dnes nazývanom Réunion. Jej intenzívna vôňa nenecháva na pochybách o príbuznosti tejto rastliny s orchideou. Sladko voňavé tóny zahalia pokožku do zvodnej hebkosti.

Telové mlieko Zlatý čaj
5,50

Telové mlieko Zlatý čaj

Nenechajte si predvianočným zhonom pokaziť najkrajšie sviatky v roku. Zamerajte sa na to, čo je dôležité a vychutnajte si krásu, pokoj a vône, ktoré toto obdobie reprezentuje. Vianočná kolekcia Yves Rocher je ako stvorená na dokreslenie zimnej vianočnej atmosféry. Vôňa Zlatého čaju Vás naladí na tu správnu vianočnú atmosféru a produkty z rady Červené jablko prevoňajú Vašu pokožku sladkými a hrejivými tónmi. Výrobky z tejto vianočnej edície obsahujú až 98% zložiek prírodného pôvodu, sú ľahko biologicky odbúrateľné a šetrné nielen k vašej pokožke, ale aj k prírode.Obaly sú vyrobené z…