CHICCO - Tyčinky vatové anatomické 90 ks
2,00

CHICCO - Tyčinky vatové anatomické 90 ks

Vatové tyčinky vhodné pre čistenie detských ušiek s anatomickým tvarom pre maximum bezpečia. Silnejší priemer časti tyčinky zabraňuje preniknutiu hlbšie, než je pre dieťa bezpečné. Konce je možné navlhčiť dezinfekčným roztokom. • anatomický tvar • vhodné pro detské ušká • bezpečnéZloženie : 100% bavlna. Obsah balenia : 90 ks.

Anatomické vankúše Dormeo Siena, 30x50 cm, 2 ks
39,99

Anatomické vankúše Dormeo Siena, 30x50 cm, 2 ks

Anatomický vankúš Siena s moderným tvarom je vyrobený z pamäťovej peny. Je ideálny pre ľudí, ktorí spávajú na boku alebo na chrbte. Je priedušný a svieži. Poťah sa dá vyzliecť a prať v práčke pri 40℃. Veľkosť vankúša je 30X50 cm a v tejto sade dostanete dva vankúše.

TLUMÍCÍ ANATOMICKÁ ČERNÁ PODLO(R)KA
86,91

TLUMÍCÍ ANATOMICKÁ ČERNÁ PODLO(R)KA

Pro bezpečnou a pohodlnou jízdu pro vašeho koně, je určena tlumící podložka. Jednou takovou, která nesmí chybět ve vaší jízdárně, je tato tlumící podložka v anatomickém tvaru, která nabízí optimální absorpci nárazů. Tlumící anatomická podložka černá Tlumící podložka je vyrobena z velmi kvalitního polypropylenu a dobře chrání záda koně i jezdce od silných nárazů. Anatomický tvar zesílený v zadní části zaručuje nadzvednutí sedla.

SUAVINEX - Anatomická odsávačka do nošteka
8,00

SUAVINEX - Anatomická odsávačka do nošteka

SUAVINEX, Anatomická odsávačka do nosíku Veľmi účinná pomoc k uvoľneniu dýchacích ciest - unikátny svojho druhu na trhu. Nosová anatomická odsávačka Suavinex bez obsahu škodlivého Bisfenolu A, určená na predchádzanie nepohodlie a dýchacích ťažkostiach, ktoré môžu spôsobiť upchatie nosových dierok, a to najmä u malých detí, ktoré nevedia samostatne smrkať. Hlieny nasiaknuté pomocou gumovej hadičky zostanú v zásobníku, čím sa uvoľní nos bábätka. Hlien sa odstráni jemnou ašpirácií bez narušenia tlaku vnútri uší a bez nepríjemných pocitov dieťaťa. Odsávačka patrí do základnej hygieny a…