BRISK krém na vlasy, ľahká fixácia, slabý lesk na vodnej báze 100 ml
3,50

BRISK krém na vlasy, ľahká fixácia, slabý lesk na vodnej báze 100 ml

Brisk krém na vlasy má jemnú konzistenciu a príjemnú vôňu, ktorá pripomína opaľovacie krémy. Brisk je jedinou nemeckou značkou krémov na vlasy, ktorá pretrvala od roku 1951 dodnes. Krém sa vyrába v pôvodnej receptúre dodnes. Krém je veľmi svetlý a zabezpečí skutočne jemnú fixáciu účesu. Pokiaľ ho nanesieš na mokré vlasy, dostanú hodvábny vzhľad. Použi len trošku, aby tvoje vlasy neboli príliš mastné. Vhodné pre vegánov. INCI: Water, Mineral Oil, Petrolatum, Ceteareth-6, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Stearyl Alcohol, Sodium, Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben,…

Sheron Medená pasta v spreji 400 ml
4,69

Sheron Medená pasta v spreji 400 ml

Špeciálne exta účinný mazací prostriedok s vysokou tepelnou odolnosťou v rozmezí – 30°C až + 1100°C. Vyvinutý pre všetky druhy tepelne namáhaných segmentov v strojárskom, automobilovom a motocyklovom priemysle. Vysoká priľnavosť, uľahčuje montáž a demontáž rôznych zariadení. Zabraňuje tepelnému zadreniu ložisiek. Návod na použitie: Dózu dôkladne pretrepať cca 3 min, – nutné počuť pohyb guličky. Podklad musí byť čistý, suchý, bez hrdze, mastnoty a voľných častíc. Aplikovať zo vzdialenosti cca 200mm.

Sheron Medená pasta v spreji 400 ml
4,69

Sheron Medená pasta v spreji 400 ml

Špeciálne exta účinný mazací prostriedok s vysokou tepelnou odolnosťou v rozmezí - 30°C až + 1100°C. Vyvinutý pre všetky druhy tepelne namáhaných segmentov v strojárskom, automobilovom a motocyklovom priemysle. Vysoká priľnavosť, uľahčuje montáž a demontáž rôznych zariadení. Zabraňuje tepelnému zadreniu ložisiek. Návod na použitie: Dózu dôkladne pretrepať cca 3 min, - nutné počuť pohyb guličky. Podklad musí byť čistý, suchý, bez hrdze, mastnoty a voľných častíc. Aplikovať zo vzdialenosti cca 200mm.