Horal ALE 1L (5,4%)
3,20

Horal ALE 1L (5,4%)

Pivo Horal typu ALE. Pivá typu ALE sa vyrábajú s použitím kvasiniek vrchného kvasenia, ktoré na rozdiel od kvasiniek spodného kvasenia fermentujú pivo pri vyšších teplotách, rýchlejšie a produkujú významnejšie množstvo vedľajších kvasných produktov, ako sú estery či fenoly. Tie potom dávajú pivu typický ovocný či lúčny nádych.

Fever-Tree Ginger Ale 200ml
1,39

Fever-Tree Ginger Ale 200ml

Pri pohľade na tento nápoj dostane chuť už v prvej sekunde, pretože jeho zlatistý dizajn fľašky vás priamo vyzýva k ochutnávke. Fever Tree Ginger Ale je vydarený mix zmesí exotického zázvoru a pramenitej vody. Po prvých dúškoch ucítite jeho ľahkú, miestami štipľavú arómu s nádychom exotiky. Ideálna zázvorová limonáda pre horúce letné noci.

Čierna kožená ľadvinka Renata Corsi Zita
45,00

Čierna kožená ľadvinka Renata Corsi Zita

Neuveriteľne trendy a šik. Ľadvinky ovládli módne móla a zaplavili ulice. Sú ideálnym doplnkom na párty, na prechádzku aj na večeru. Do tejto krásky od talianskej značky Renata Corsi sa zmestia všetky nevyhnutnosti, oživia každý outfit a ešte poslúžia ako originálny opasok na šaty. Milovníci kvality navyše ocenia pravú kožu, z ktorej je precízne zhotovená.

Čistič bambusovejho dreva Bambum Pak
11,00

Čistič bambusovejho dreva Bambum Pak

Dokonca aj veci z bambusu sa musia čistiť. Ak im chcete dopriať trochu lepšiu starostlivosť, než len ručné umývanie vo vode, odporúčame tento čistič na bambusové drevo. Je vyrobený špeciálne na bambusové povrchy, a uvidíte, že výrobky, ktoré doma máte vám poďakujú.