Glenmorangie Nectar D'or 0,7l (46%)
56,90

Glenmorangie Nectar D'or 0,7l (46%)

Glenmorangie Nectar D'or Jednosladová whisky produkovaná v Škótskej oblasti Highland. VÔŇA V aróme sa nesú tóny dezertného vína, sladu a náznaky ovocia, medu a marhúľ. CHUŤ v SKRATKE Plná chuť s podtónmi obilia, korenia, bobuľového ovocia prechádza do príjemných tónov tanínu. ZÁVER Záver je dlhý s jemným dubovým zafarbením.Vychutnajte si tento božský nektár.

Glenmorangie Quinta Ruban 0,7l (46%)
47,90

Glenmorangie Quinta Ruban 0,7l (46%)

Glenmorangie Quinta Ruban VÔŇA Plná zimných bobuľovín s dotykom portského, prepletená arómou dubu a obilnín. CHUŤ v SKRATKE Hustá a sladká. Portská bohatosť s dotykom jačmenného sladu a obilovín a veľmi veľa šťavnatého ovocia a bobuľovín. ZÁVER Na podnebí je cítiť jemný dotyku zamatu, na jazyku ustupuje chuti vlašského orechu v horkej čokoláde.Lahodná whisky, ktorá v sebe ukrýva skvelý a elegantný štýl.

Glenmorangie Signet In Holzkiste 0,7l (46%)
149,90

Glenmorangie Signet In Holzkiste 0,7l (46%)

Glenmorangie Signet In Holzkiste VÔŇA Začína s čokoládovými hrozienkami a kandizovanou kôrou. Opražené korenie, maslovo-pudingový koláč a zlatý sirup komplimentujú tieto arómy, zatiaľ čo je v pozadí ešte cítiť aj horkú Angosturu.  CHUŤ v SKRATKE Sladkosť, sirupovo-škoricová chuť sa prelína s chuťou liči a ďatľami. V pozadí je plná chuť tabaku, a čerstvo upražených kávových zŕn, s trochou medovo-pražených kešu orieškov. ZÁVER Finišuje sucho a nadobúda príjemne gumový charakter s troškou hľuzovkového oleja. CELKOVÝ DOJEM Úplne vynikajúci. Glenmorangie Signet Highland whisky patrí medzi…