Skákací škriatok Elf
1,00

Skákací škriatok Elf

Veselý, skákací škriatok Elfvyzerá ako badmintonový košík ale svojou šikovnosťou prekvapí všetky deti. Stlačte škriatka prstami nadol k zemi a uvidíte, ako rýchlo letí!Je zábavné, že tento úžasný skokan je mimoriadne pružný a zábavný. Má mäkkú okrúhlu hlavu s ozdobnou tvárou a pružným stojanom. Zaručená super zábava!Rozmer škriatka: 9 cm x 4 cmHračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Kľúč na ochranu el. zásuviek
0,50

Kľúč na ochranu el. zásuviek

Kľúč na ochranu el. zásuviek Maličký kľúč na odstránenie detskej poistky z elektrickej zásuvky. Kľúč sa jednoducho vloží do detskej poistky a otočí sa ním o 90° Ochranna poustka sa predáva samostatne. Materiál: plast Rozmery: 2 x 1,5 cm Farba: biela

Čierna kožená kabelka Renata Corsi Ela
66,00

Čierna kožená kabelka Renata Corsi Ela

Stane sa vašou spoločníčkou na každý deň. Bude vás zdobiť a bude vám slúžiť. Reč je o kvalitnej kabelke, ktorej výber nemôžete nechať len tak. Chce to kvalitný materiál, ako je pravá hovädzia koža a precíznu taliansku prácu. Myslíme si, že už ste našla tú pravú, je to tak?

Odolný koberec Vitaus Ela, 80 × 150 cm
26,00

Odolný koberec Vitaus Ela, 80 × 150 cm

Koberec, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový, a ešte k tomu nápaditý? Takúto kombináciu je ťažké nájsť, ale značka Vitaus to vie! Koberce sú vyrobené z mikropolyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ako sú trebárs kuchyne (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, k pohovke alebo napríklad pred posteľ.

Vinylová samolepka na stenu Guillame, 36 × 65 cm
14,00

Vinylová samolepka na stenu Guillame, 36 × 65 cm

Dá sa vôbec skombinovať premena izby s financiami tak, aby vás to nezruinovalo? Ale áno! Odpoveďou sú samolepky Pushy. Stačí ich len nalepiť na stenu (napríklad nad pohovku, posteľ, komodu alebo len tak do voľného priestoru) a je to. A nedáte za to viac, ako za rodinnú večeru.

Kúpeľňová skrinka v dekore orechového dreva Muzzo Ela
72,00

Kúpeľňová skrinka v dekore orechového dreva Muzzo Ela

Hľadáte nevšedný dizajn, ktorý však nebude stáť horibilné sumy? Tak by vás mohla zaujať kolekcia nábytku Muzzo, ktorá je úplne ideálna do prvého bývania. Jednoduché línie v minimalistickom poňatí dávajú tomuto kúsku skvelú vlastnosť ľahkého zladenia sa do rôznych interiérových štýlov. Táto kúpeľňová skrinka je z veľmi ľahkej drevovláknitej dosky s hrúbkou 18 mm s povrchovou melamínovou úpravou. Táto doska je zdobená dekorom pripomínajúcim výraznú kresbu orechového dreva.