figúrka Janis Joplin - Rock Iconz - KBJANIS100
192,50

figúrka Janis Joplin - Rock Iconz - KBJANIS100

Táto socha Janis Joplin je vytvorená pomocou kvalifikovaného tímov umelcov ktorí vytvorili túto sošku do pozoruhodné podobnosti. Vyrobené firmou KnuckleBonz - Rock Iconz. Socha je oficiálne licencovaná. Figúrka je vyrobená z veľmi kvalitnej tvrdenej syntetickej živice (Polyresin) a je ručne maľovaná, stojí na nádherne zdobenom podstavci. K až dá figúrka má svoje špecifické výrobné číslo, celá edícia figúrok číta iba obmedzené množstvo 3000kusů. výška figúrky je cca. 21cm. Balené v darčekovom box u - viď spodnú fotka.

tričko pánske JANIS JOPLIN - CHARLOTTE '69 BLACKLIGHT - LIQUID BLUE - 11983
31,79

tričko pánske JANIS JOPLIN - CHARLOTTE '69 BLACKLIGHT - LIQUID BLUE - 11983

pánske originálne tričko s obojstrannou batikou a prednou potlačou. Produkt je ručne farbený a vďaka tomuto je k až dý kus originál. Reálne neexistuje možnosť predaja presného produktu ktorý ide vidieť na snímok, ale k až dý kus je ľahko odlišný originál. Zloženie: 100% bavlna. Značka: LIQUID BLUE. Odporúčame prať oddelene od ostatného oblečenia, na šetrný program s nízkou teplotou. VĎAKA TOMU ŽE POTLAČE sú tlačené na rôznych druhoch tričiek, TAK MIERY V TABUĽKE SÚ LEN ORIENTAČNÝ. V niektorých prípadoch nemusí presne zodpovedať REALITE. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

kniha Na divokej jazde s Janis Joplin - Peggy Casertová - 9788075114921
13,18

kniha Na divokej jazde s Janis Joplin - Peggy Casertová - 9788075114921

Peggy Casertová bola zakladateľkou slávneho butiku Mnasidika na ulici Haight-Ashbury v San Franciscu a milenkou a priateľkou Janis Joplin. Po jej boku stála napríklad vo Woodstocku a v tejto knihe rozpráva jej príbeh z najtesnejší možnej blízkosti. V jej obchode sa stretávali muzikanti z Grateful Dead a Big Brother and Holding Company, viseli v ňom plagáty WESEM Wilsona a Bill Graham predával vstupenky na koncerty. Hovorí sa o nej, že inšpirovala firmu Levi'sk výrobe džínsov do zvonu, pomohla spopularizovať termín "hippies" a bola jediným nehudebníkem, ktorého na festival Woodstock dopravil…