Voskovky Trollovia, 12 farieb
1,00

Voskovky Trollovia, 12 farieb

Sada 12 voskových pasteliek v žiarivých farbách ideálne pre najmladších umelcov, ktorí ešte len začínajů maľovať. Voskovky sa pri maľovaní ani strúhaní nelámu a dobre kryjú. Sú zabalené v kartónovej škatuľke, takže sa ľahko ukladajú a krabička je vybavená mechanizmom "easy open" vďaka ktorému je otevíranie jednoduché. Rozmery: 100x115x9 mm. Vhodné od od 3 rokov

Sivá stolová lampa La Forma Jovik
84,99

Sivá stolová lampa La Forma Jovik

Vytvorte si domov snov s La Forma! Dekorácie a doplnky tejto značky, to je podmanivý šarm, kvalitné materiály a dokonale škandinávska čistota, ktorá vás zasiahne až do srdca. Nebojte sa nakombinovať rovno niekoľko kúskov a vytvoriť si tak domov snov!

Súprava 10ks Tefal A 705SC85 Duetto
109,90

Súprava 10ks Tefal A 705SC85 Duetto

Sada riadu Duetto od Tefalu je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s lešteným povrchom. Odolné anti-deformačné trojvrstvové dno Induction zaisťuje dokonalé rozloženie tepla a zároveň Vám vďaka nemu riad vydrží naozaj dlho.

Bon Jovi - The Story - Reesman Bryan
28,25

Bon Jovi - The Story - Reesman Bryan

V této bohatě ilustrované knize hudební a popkulturní novinář Bryan Reesman zaznamenává úžasný repertoár skupiny Bon Jovi, který obsahuje takové hity jako Runaway, Livin’ on a Prayer, Keep the Faith, It’s My Life, Bad Medicine, Raise Your Hands, Lay Your Hands on Me nebo Who Says You Can’t Go Home. A to nejsou zdaleka všechny. Popisuje, jak se dala dohromady klasická sestava kapely, jejich vzestup ke slávě, popisuje divoká koncertní turné, videoklipy i sólové projekty členů kapely.Kniha obsahuje původní rozhovory, vzpomínky a více než 130 barevných fotografií. Knihu jistě ocení všichni z…

Faber-Castell voskovky guľaté farebné, sada 12ks
2,01

Faber-Castell voskovky guľaté farebné, sada 12ks

Voskovky pre cvičenie jemnej motoriky a koordinácie očí a ruky. Vhodné pre všetkých malých umelcov vo veku od 3 do 6 rokov. · Guľaté voskovky · Priemer 0,8 mm · Vode odolné · Výrazné farby · Dĺžka: 90 mm · Úchop zabezpečený savým papierom · 12 farieb v balení.