SADA LATEXOVÝCH LÔPT 6cm (24ks/bal.)
5,17

SADA LATEXOVÝCH LÔPT 6cm (24ks/bal.)

Sada latexových lôpt-guľatá zvieracia tvár 6cm (24ks / bal.) Je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Latexová športová lopta so zvukom pre Vášho psieho spoločníka. Hračka je vyrobená z extra odolného latexu.

Voskovky Trollovia, 12 farieb
1,00

Voskovky Trollovia, 12 farieb

Sada 12 voskových pasteliek v žiarivých farbách ideálne pre najmladších umelcov, ktorí ešte len začínajů maľovať. Voskovky sa pri maľovaní ani strúhaní nelámu a dobre kryjú. Sú zabalené v kartónovej škatuľke, takže sa ľahko ukladajú a krabička je vybavená mechanizmom "easy open" vďaka ktorému je otevíranie jednoduché. Rozmery: 100x115x9 mm. Vhodné od od 3 rokov

Perlage Minerálna voda sýtená nevratné sklo 0,30l (bal=24ks)
15,00

Perlage Minerálna voda sýtená nevratné sklo 0,30l (bal=24ks)

Jedinečná prírodná minerálna voda, jemne šumivá, jedinečná chuť, krásna fľaša. Proces plnenia vody s využitím iba technológií napodobňujúcich procesy, ktoré sa vyskytujú v prírode, bez použitia akejkoľvek chémie. Vďaka nízkej hladine sodíka a strednej mineralizácii Perlage je dokonale vhodná ku všetkým typom vína vrátane šumivých vín a šampanského. Sýtená. Objem 0,30 l. Balenie: 24 x 0,30 l Alergény Neudáva sa. Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora Poľsko Krajina pôvodu Poľsko Názov potraviny Prírodná minerálna voda perlivá Netto množstvo 24 x 300 ml. Osobité podmienky…

Centropen 7550/24 TP Colour World popisovač 2mm (bal=24ks)
2,29

Centropen 7550/24 TP Colour World popisovač 2mm (bal=24ks)

Popisovač s ventilačným bezpečnostným chránidlom a trojuholníkovou úchopovou časťou, odpovedajúcou najnovším trendom v ergonómii písania a kreslenia. Sú vyrobené z polypropylénu a odolávajú vyschnutiu až 5 rokov. Valcové hroty s priemerom 2mm, odolné voči zatlačeniu. Šírka stopy 1mm. Mix farieb.

Sivá stolová lampa La Forma Jovik
84,99

Sivá stolová lampa La Forma Jovik

Vytvorte si domov snov s La Forma! Dekorácie a doplnky tejto značky, to je podmanivý šarm, kvalitné materiály a dokonale škandinávska čistota, ktorá vás zasiahne až do srdca. Nebojte sa nakombinovať rovno niekoľko kúskov a vytvoriť si tak domov snov!