WIKY - Gitara 40cm
4,00

WIKY - Gitara 40cm

GitaraHudba je živel, ktoré dieťa vníma od narodenia a je dôležité hudobné podnety ďalej rozvíjať. Táto gitara je skvelá pre každého malého hudobníka.Velkosť: 40 cm

WIKY - Gitara 40cm
3,00

WIKY - Gitara 40cm

Gitara 40cmMalá detská gitara je ideálny hudobný nástroj pre všetkých malých hudobníkov a nadšencov, ktorí sa chcú naučiť hrať na gitaru.

Detská rocková gitara modrá
8,00

Detská rocková gitara modrá

Táto 6 strunová gitara imitujúca pravú rockovú gitaru slúži pre zábavu a potešenie detí, ktoré majú radi hudbu a ktoré sa chcú stať dobrými gitaristami. Gitara umožní, aby sa vaše dieťa naučilo základy hry a zvyklo si na držanie nástroja. Možno práve hra na tejto detskej gitare privedie kroky dieťaťa k hre na skutočnej gitare a stane sa z neho hudobná hviezda. Gitara je vyrobená z plastu a struny sú oceľové. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Dĺžka gitary je 51 cm.

WIKY - Gitara 40cm s trsátkom
5,00

WIKY - Gitara 40cm s trsátkom

Hudbu potrebuje každý. Na uvoľnenie, relax, kvôli zábave...Máte doma malého hudobníka? Gitara mu/jej určite poslúži.Veľkosť: 40 cm Obsah balenia: trsátko Farebné varianty: svetlohnedá, hnedá a tmavohnedá gitara* Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant / farbu napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali žiaden variant / farbu, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti. Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás informovať.

Detská rocková gitara 48 cm
6,00

Detská rocková gitara 48 cm

Táto malá 4 strunová gitara imitujúca pravú rockovú gitaru slúži pre zábavu a potešenie detí, ktoré majú radi hudbu a ktoré sa chcú stať dobrými gitaristami. Možno práve hra na tejto detskej gitare privedie kroky dieťaťa k hre na skutočnej gitare a stane sa z neho hudobná hviezda. Gitara je vyrobená z plastu. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmer: dĺžka gitary je 48 cm.

Modrá CREW 4 - Třetí zákon 3 + 4
10,06

Modrá CREW 4 - Třetí zákon 3 + 4

Epické finále historického thrilleru! Svitek padl do rukou nepřátel a hrdinové jsou uvěznění v pevnosti Stornwall. Temné proroctví se začíná pomalu naplňovat a všeho schopní protivníci mají už tajemný artefakt téměř na dosah. Podaří se hrdinům utéct a zastavit brutální soupeře?