Loptičky tenisové
2,59

Loptičky tenisové

Tenisové loptičky Aeroplane, Vitor, 3 ks v sáčku. Tieto tenisové loptičky nemajú dostatočnú kvalitu na tenis - majú polené jadro a nie sú vákuované. Hodia sa ako univerzálne loptičky na hranie detí, pre psov a pod.

Lapač loptičky
4,00

Lapač loptičky

Hrací set Lapač Bang je perfektný set pre hru pri bazéne, v záhrade alebo na pláži. Pri hre s ním zažijete veľa zábavy. Set obsahuje 2 ks lapače a 1 loptu s prísavkami, ktorá sa pri chytaní prisaje na lapač v tvare ruky. Táto hra podporuje u deti rozvíjať pohybovú a reflexnú činnosť a koordináciu pohybu. Do hry pri chytaní loptičky sa môžu zapojiť i rodičia a spolu s deťmi zažijú skvelú zábavu. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmer lapača: 15 cm x 17 cm šírka x výška Priemer loptičky: 6 cm

Nákupná taška Green butterfly
4,99

Nákupná taška Green butterfly

Nákupy sú každodennou súčasťou nášho života a spotreba igelitových tašiek vo svete je enormná. S touto nákupnou taškou môžete aj vy prispieť k ochrane životného prostredia. Jej dizajn je originálny a štýlový.

Loptičky plastové - 100ks
10,90

Loptičky plastové - 100ks

Kvalitné farebné plastové loptičky do detskej kútika alebo bazénika . Deti loptičky milujú a užijú si s nimi veľa zábavy !Počet ks v balení - 100Priemer jednej loptičky - 6 cmVhodné pre deti od 1 roka .

Masážny loptičky Kettler 7351-530
11,65

Masážny loptičky Kettler 7351-530

Masážny loptičky Kettler 7351-530 Napomáhajú lepšiemu prekrveniu - či už po športovom výkone, alebo treba po dlhom sedení. Rehabilitačné účinok loptičiek vedie k regenerácii, väčšej citlivosti aj pohyblivosti. 2 ks; perleťový, pr. 7,5 cm; vínovo červený, pr. 9 cm Fitness pomôcky » Pružiny, doplnky » Masážny loptičky Kettler 7351-530