Nástenné hodiny VINTAGE 60x5 cm (nástenné hodiny)
35,49

Nástenné hodiny VINTAGE 60x5 cm (nástenné hodiny)

Nástenné hodiny VINTAGE 60x5 cm Moderné hodiny VINTAGE 60 cmPremýšľate nad zmenou interiéru no neviete ako na to? Obľubujete štýlové dekorácie a neprekáža Vám tikanie hodín? Máme pre Vás jedinečnú ponuku nástenných hodín VINTAGE v zaujímavom prevedení. Sú výborným dekoračným doplnkom nielen vďaka vlastnostiam použitého materiálu, ktorý si nevyžaduje zvláštnu starostlivosť a hodiny si tak dlhodobo zachovávajú svoj pôvodný stav. Svojím unikátnym vzhľadom sa výborne hodia do každej miestnosti a esteticky dotiahnu Váš interiér do poslednej bodky.Materiál - MDFFarba - béžová,…

Nástenné hodiny Pendule, žlté
29,00

Nástenné hodiny Pendule, žlté

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa vďaka použitému kovu perfektne hodia na chalupu alebo rustikálne ladené domovy. Ich prirodzená patina pripomína kúsky poznačené históriou, ktoré sú plné príbehov doby. Teraz ste na rade vy, aby ste im vtlačili kus zo svojho vlastného života.

Nástenné hodiny Antic Line
27,00

Nástenné hodiny Antic Line

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hodia na chalupu alebo do rustikálne ladených domovov. Ich prirodzená patina pripomína kúsky poznačené históriou a plné príbehov doby. Teraz ste na rade vy, aby ste im vtlačili kus zo svojho vlastného života.

Nástenné drevené hodiny Provance
12,95

Nástenné drevené hodiny Provance

Originálne drevené hodiny na stenu, ktoré sa budú skvele hodiť do vášho Provance štýlového bývania. väčšie nástenné hodiny motív záhrady Provance štýl drevené Rozmery: 34 x 34 x 4 cm

Nástenné hodiny iDesign Forma
23,00

Nástenné hodiny iDesign Forma

Domácnosť, ktorá nemá vadu? Poriadkumilovné gazdinky, nastražte uši. Je tu obľúbená značka iDesign a jej pomocníci, ktorí vás podržia v každodenných situáciách. Tvorte a laďte svoje bývanie účelne aj elegantne.

Nástenné hodiny Zuiver Time
42,00

Nástenné hodiny Zuiver Time

Hodiny ako ukazovateľ času? To je jasné, ale Zuiver sa rozhodol im dať ešte ďalšiu hodnotu, a to estetickú! A tak sú všetky jeho hodiny hodné oslavovania. Sú to totiž moderné kúsky ako stvorené na vystavenie. - Materiál: OSB doska a alumíniové ručičky - Rozmery: 50 x 4,5 cm - Batérie: 1x AA (nie je súčasťou balenia)

Biele nástenné hodiny Zuiver
52,00

Biele nástenné hodiny Zuiver

Že nastal čas skrášliť interiér nejakým rafinovaným doplnkom? Súhlasíme! Tieto geniálne jednoduché hodiny sú nielen funkčným kúskom, ale tiež budú vášmu domovu náramne svedčať. O značke: Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Q-Connect Nástenné hodiny 35cm,čierne
25,69

Q-Connect Nástenné hodiny 35cm,čierne

Nástenné hodiny s analógovým zobrazením času. Veľký biely ciferník s arabskými číslicami a červenou sekundovou ručičkou. Materiál plast. Priemer hodín 350 mm, hĺbka 45 mm, hmotnosť 670 g. Batéria AA nie je súčasťou balenia. Rám čierny.

Nástenné hodiny BePureHome Spotlight
53,00

Nástenné hodiny BePureHome Spotlight

De Eekhoorn je holandská dizajnová značka, ktorá sa rozhodla obohatiť svet interiérov a bývania nestarnúcimi kúskami, ktoré stoja na pomyselnom vrchole top dizajnu. Ich kvalitné spracovanie a dokonalé tvary a materiál, to všetko je nevyhnutnosťou pre každého, kto vyznáva vysokú kvalitu a neotrasiteľne krásnu estetiku.