Kaša cereálna výletná NOMINA 60 g
0,89

Kaša cereálna výletná NOMINA 60 g

Cereálna kaša s vyšším podielom semienok chia (5 g v 1 porcii) a zdravých tukov, vhodná najmä na túry či rôzne výlety. Obsah: 60g Použitie: obsah balenia vsypte do misy a zalejte 240 ml horúcej vody a dobre premiešajte. Nechajte odstáť po dobu 4-5 minút a ihneď konzumujte. Zloženie: ovsené vločky, celozrnná špalda, jačmenné krúpy, ryža natural, sušený kokosový tuk (kokosový olej, glukózový sirup, mliečnyproteín), chia semienka, zvlhčujúca látka (xylitol), soľ.

Kaša semienková NOMINA 300 g
2,70

Kaša semienková NOMINA 300 g

Instantné kaše sú výborným variantom nielen pre vaše raňajky. Medzi ich prednosti patrí rýchla a jednoduchá príprava a variabilnosť použitia. Pridaním rôznych surovín z nich vytvoríte veľa chutných pokrmov Ráno robí deň a raňajky robia ráno. Dobré raňajky vám zaistia dostatok energie a pocit sýtosti. Ale práve ráno sa človek často najviac ponáhľa a nemá na prípravu jedla veľa času. V takomto prípade môžete siahnuť po instantnej kaši, napríklad práve zo semienok. Fantázii sa medze nekladú a do svojej kaše si môžete zakaždým pridať niečo iné. Z jedného vrecka si tak urobíte veľa rôznych a…

Žiarovka Plná gule mliečna LED 6V BF96
11,00

Žiarovka Plná gule mliečna LED 6V BF96

Žiarovka Plná Mliečna Guľa LED s výkonom 6W zodpovedá výkonu 50 W tradičné žiarovky, a vďaka využitiu najnovších technologických riešení spôsobuje, že žiarovka dáva svetlo celým objemom plochy. Patrí medzi najväčšie žiarovky dostupné na trhu. Nájde využitie u každej lampy uspôsobené pre žiarovky E27. Napätie pracovné / sieťové: 230V / 230V Farba svetla: teplá

Kaša cereálna športová bezlepková NOMINA 60 g
0,89

Kaša cereálna športová bezlepková NOMINA 60 g

Cereálna, bezlepková kaša, ktorá je bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny a ľahko stráviteľných sacharidov, ktoré podporia Váš lepší výkon. Vhodná aj pre ľudí s bezlepkovou diétou. Obsah: 60g Použitie: obsah balenia vsypte do misy a zalejte 250-270 ml horúceho mlieka a dobre premiešajte. Nechajte odstáť po dobu 4-5 minút a ihneď konzumujte. Zloženie:ryža natural, biela ryža, quinové vločky, inulín (rozpustná vláknina), soľ.

Chocolissimo - Pivová fľaša Duvel - mliečna 130 g
10,80

Chocolissimo - Pivová fľaša Duvel - mliečna 130 g

Fľasa belgického piva vyrobená z belgickej mliečnej čokolády. Touto pitnou fľašou môžete obdarovať každého muža, dokonca i takého, ktorý pivo nemá veľmi v láske. Vďaka fľaši belgického piva vyrobeného z horkej čokolády sa trafíte do noty každého labužníka. K fľaši dodávame vkusnú darčekovú tašku Chocolissimo.