Píšťaľka ACME Thunderer 60,5 Small
11,99

Píšťaľka ACME Thunderer 60,5 Small

Píšťaľka ACME Thunderer 60,5 s anatomicky tvarovaným úchytom na prsty. Profesionálna malá píšťaľka s guličkou vydáva vysoký tón. Veľmi často sa používa na medzinárodnej scéne. Súčasťou balenia sú dva gumové návleky, aby píšťaľka v zime nechladila na prstoch.

Píšťaľka ACME Thunderer 585 large
13,99

Píšťaľka ACME Thunderer 585 large

Píšťaľka ACME Thunderer 58 s anatomicky tvarovaným úchytom na prsty. Profesionálna veľká píšťaľka s guličkou vydáva hlboký tón. Veľmi často sa používa na medzinárodnej scéne. Súčasťou balenia sú dva gumové návleky, aby píšťaľka v zime nechladila.

Píšťalka pre športové účely ACME Thunderer 59.5
5,80

Píšťalka pre športové účely ACME Thunderer 59.5

Píšťalka pre športové účely ACME Thunderer 59.5 nájde svoje uplatnenie počas športových aktivít, pri ktorých je nutné rozhodovať priebeh zápasu, tréningov alebo iných športových výkonov. Táto píšťalka je vyrobená z vysoko kvalitného kovu s chrómovou povrchovou úpravou s drevenou guličkou vnútri, vďaka čomu je schopná produkovať kvalitný akustický signál. Píšťalka sa vyrába v rozmere 4,5 cm. V jej vrchnej časti je pevné očko pre jednoduché prevlečenie šnúrky, vďaka čomu píšťalku pre športové účely môžte Thunderer zavesiť napríklad okolo krku.Technický popis: vyrobená z veľmi kvalitného a…

Píšťalka pre športové účely ACME Thunderer 63 Profi
4,80

Píšťalka pre športové účely ACME Thunderer 63 Profi

Píšťalka ACME Thunderer 63 Profi nájde svoje uplatnenie počas športových aktivít, pri ktorých je nutné rozhodovanie a posudzovanie priebehu stretnutia, tréningov či iných športových výkonov. Táto píšťalka je vyrobená z vysoko kvalitného kovu s vrstvou chrómu, vďaka ktorému je schopná produkovať kvalitný akustický signál. Píšťalka sa vyrába v rozmere 5 cm a v jej vrchnej časti je pevné očko pre ľahké prevlečenie šnúrky a zavesenie píšťalky napríklad okolo krku. Technický popis: vyrobená z veľmi kvalitného a odolného kovu s chrómovou vrstvou rozmer: 5 cm pevné očko pre prevlečenie šnúrky …

Kovová píšťalka
1,39

Kovová píšťalka

Kovová píšťalka s kuličkou - 1 kus. Jedná se o tradiční výrobek. Technické údaje: délka píšťalky včetně úchytu na šňůrku činí 4,5 cm průměr kulaté části je 2,1 cm.

Kovová píšťalka
1,39

Kovová píšťalka

Kovová píšťalka z kategórie Šport | Športové doplnky | Športové doplnky ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 1.39 €. Kovová píšťalka s kuličkou - 1 kus. Jedná se o tradiční výrobek. Technické údaje: délka píšťalky včetně úchytu na šňůrku činí 4,5 cm průměr kulaté části je 2,1 cm.