puzdro na gitary 3 - čierny vnútro
14,29

puzdro na gitary 3 - čierny vnútro

malé gitarové púzdro (stojan) na prechovávanie zmenšenín gitár do veľkosti 29cm. Gitary na fotke nie sú súčasťou balenia, jedná sa len o príklad prípadného použitia tohto puzdra. Zloženie: syntetický koža, polyester. Rozmery puzdra: 30x13cm. Vnútro je čiernej farby.

ABX Guitars 10 set Sada elektrickej gitary a gitarového komba
149,00

ABX Guitars 10 set Sada elektrickej gitary a gitarového komba

Sada elektrickej gitary a gitarového komba Elektrická gitara ST-230 BK/WWSR v čiernej farbe: Ladička ABX T-10 Popruh na gitaru Prepojovací kábel s jackom Puzdro na gitaru Gitarové kombo LS-G10C: 10 W Korekcia bass Treble Clean Drive Distortion - prepínanie medzi čistým a skresleným kanálom Slúchadlový výstup

puzdro na gitary 3 - červený vnútro
14,29

puzdro na gitary 3 - červený vnútro

malé gitarové púzdro (stojan) na prechovávanie zmenšenín gitár do veľkosti 29cm. Gitary na fotke nie sú súčasťou balenia, jedná sa len o príklad prípadného použitia tohto puzdra. Zloženie: syntetický koža, polyester. Rozmery puzdra: 30x13cm. Vnútro je červenej farby.

Avia C-2 - Miroslav Irra
4,00

Avia C-2 - Miroslav Irra

První desetiletí poválečné výstavby čs. letectva je neodmyslitelně spjato s pokračovacím cvičným letounem Avia C-2, původně produktem německé firmy Arado Flugzeugwerke GmbH, zabývající se výrobou letadel, v kterémžto oboru se stala pojmem zejména v období II. světové války. Její letoun Arado Ar-96, který pod čs. označením C-2 nesl v období let 1945-1951 veškerou tíhu pokračovacího leteckého výcviku v Letecké vojenské akademii a Leteckém učilišti a poté ještě do poloviny padesátých let v Leteckém učilišti, byl skutečným fenoménem té doby v našem letectvu, obecně známým pod názvem „Arado“.

Sada hrncov Function 4 WMF 4 ks
508,00

Sada hrncov Function 4 WMF 4 ks

     POPIS Set hrncov Function 4 od výrobcu WMF obsahuje 4 rôzne veľké hrnce s pokrievkami. Riad je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje neobyčajnou tvrdosťou a odolnosťou. S tým je spojená i dlhá životnosť a vďaka tomu vám hrnce budú slúžiť dlhé roky. Hrnce sú navyše vybavené sklenenými pokrievkami so silikónovým lemom s otvormi pre ľahké cedenie a už sa vám nestane, žeby vám niečo z hrnca tzv. utieklo. Rukoväte sa pri varení neohrievajú, čiže už nebudete potrebovať pri manipulácií s hrncom chňapky. Špecifikácie Zloženie setu: 1 x hrniec, priemer: 16 cm, objem: 1,9…