pančucháče LEGWEAR opaque seamer
8,93

pančucháče LEGWEAR opaque seamer

pančucháče LEGWEAR opaque seamer dámske mierne elastické pančuchy. Zloženie: 90% polyester, 10% spandex Výrobok z hygienických dôvodov nemeníme. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Merané v cm. (dámske produkty legwear) Doplnky k oblečeniu » pančucháče » pančucháče LEGWEAR opaque seamer

Úložný box USA
6,99

Úložný box USA

Praktický úložný box s vekom s dizajnom vlajky USA. Vhodný na ukladanie oblečenia, písomností alebo osobných vecí.

Kilpi Semeru Bílá 122
71,35

Kilpi Semeru Bílá 122

Chlapčenská zimná bunda Kilp Semera-JB má čiastočne podlepené švy a snehové manžety v rukávoch. Kapucňa je ľahko nastaviteľné a oddělávací. Bunda disponuje 2 hlavnými vreckami. Spodný lem možno ľahko nastaviť. Materiál SIBERIUM 5.000 CT - vodeodolnosť - 5 000 mm / cm2, priedušnosť 5 000 g / m2 / 24h.

Solight PA01-USA Cestovný adaptér pre použitie v USA
6,99

Solight PA01-USA Cestovný adaptér pre použitie v USA

Chystáte sa do Spojený štátov ako turista? Alebo tam jazdíte na služobné cesty? Potom sa vám bude hodiť tento špeciálny adaptér, ktorý je určený práve pre USA a ďalšie krajiny so štandardom US.Má systém uzemnenia schuko, použiteľný pre univerzálne vidlice. Je vhodný aj pre spotrebiče s 2 kolíkmi a neuzemnené šnúrou. Tento model obsahuje aj výmennú poistku 15 A a detsk´é poistky. Napätie je od 100 V do 250 V, maximálne 3450 W pri 230 V a 1650 W pri 110 V.

Sakai Stan - Usagi Yojimbo - Vesmírný Usagi
14,99

Sakai Stan - Usagi Yojimbo - Vesmírný Usagi

Nepředstavitelné technologie budoucnosti versus prastarý samurajský kodex! Galaxie obydlená bizarními životními formami rozdělenými do válčících klanů! Miyamoto Usagi je nejenom potomkem legendárního samuraje se 17. století, je také nejlepším válečníkem mocného klanu Shirohoshi. Poté, co lest a zrada způsobí smrt vůdce klanu a pád hradu Bílé hvězdy, musí Usagi dodržet svou přísahu věrnosti a ochránit život dědice trůnu Kiyoshiho. Bude riskovat úplně vše - život, končetiny i lásku - aby osvobodil sluneční soustavu Shirohoshi od tyranie a dosadit mladého lorda na jeho místo.

Nákrčník MTHDR Scarf USA Highway
5,50

Nákrčník MTHDR Scarf USA Highway

Nákrčník MTHDR Scarf USA Highway je multifunkčná šatka vyrobená zo 100% polyesterového mikrovlákna. To zaručuje vysokú mieru komfortu pri nosení a dobrú priedušnosť. Nosiť ho môžete ako klasickú šatku, čelenku vo vlasoch, potítko, kuklu alebo na zviazanie vlasov - je to len na Vás. Výhodou je tak naozaj obrovský počet možností nosenia. Slúži však predovšetkým na udržanie tepla na problémových častiach tela, ako je krk a hlava. Oceníte ho pri bežných príležitostiach, na motorke, ale aj pri športe. Nákrčník má dĺžku 48 cm.Technický popis: multifunkčná šatka v tvare "rúry" celoročné využitie…