Tenis
4,30

Tenis

Tato moderně zpracovaná kniha o tenise se věnuje komplexnímu shrnutí teorie a hlavně praxe tenisové výuky. Její autorkou je zkušená tenistka a trenérka dětí i aktivních hráčů. Čtenáři se seznámí s technikou a nácvikem jednotlivých tenisových úderů, s taktickými zásadami dvouhry a čtyřhry, s osobností trenéra a zásadami tréninku dětí a mládeže. Autorka se věnuje také systému nových tenisových soutěží pro děti - minitenisu (věková kategorie 6-7 let) a babytenisu (věková kategorie 8-9 let).

Select Maxi Grip žltá 3
38,72

Select Maxi Grip žltá 3

Novo vyvinutá lopta Select pre mládež s unikátnym lepkavým povrchom, ktorý zaisťuje perfektnú grip bez potreby lepidla. Povrch lopty je lepivý. Keď ho uchopíte a následne pustíte vaše ruky zostávajú čisté bez stopy lepidla. Lopta tiež nezanecháva stopy na povrchu. Pod povrchom lepkavé vrstvy sú dobre známe technológie a materiály. Lopta je teda aj bez lepivého efektu veľmi kvalitným tréningovým a zápasovým loptou, ktorý je vyrobený z kvalitného HPU materiálu. Testované SGS. Dokonalé spracovanie pre držanie v ruke. Výrazné farebné prevedenie. Na tréning i zápas.

tenis soft
3,79

tenis soft

tenis soft z kategórie Šport | Športy do prírody | Soft tenis kúpite na Kokiskashop.sk za 3.79 €. Soft tenis, čierny, sada: 2x raketa + soft loptička.