Čierny pánsky kožený opasok s prackou Tommy Hilfiger
74,95

Čierny pánsky kožený opasok s prackou Tommy Hilfiger

Objavte v sebe pravého muža. Vychutnajte si každý krok s nohavicami zopnutými opaskom značky Tommy Hilfiger . Pevný kvalitný materiál vám dodá glanc a silu piatich chlapov. Materiál: 100 % koža Rozmery pre veľkosť 80: šírka – 3,8 cm dĺžka – 94 cm Veľkosti zodpovedajú dĺžke opaska k tretej dierke.

Čierny pánsky kožený opasok Tommy Hilfiger New Aly
46,95

Čierny pánsky kožený opasok Tommy Hilfiger New Aly

Viete, ako nosiť opasky? Samozrejme, ide o farbu. Nešliapnite vedľa a zlaďte farbu opaska s farbou topánok. Tiež je dôležité myslieť na dĺžku kravaty, ktorá by mala siahať svojou špičkou k hornej hrane opaska. Typ: pánsky kožený opasok s prackou Farba: čierna, strieborná Zapínanie: kovová pracka Materiál: 100 % pravá koža Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Niečo skvelé: kvalitný materiál Rozmery pre veľkosť 85: celková dĺžka – 104 cm šírka – 4 cm Veľkosti zodpovedajú dĺžke opaska k tretej dierke.

Kožený čierny pánsky opasok
22,34

Kožený čierny pánsky opasok

Elegantný kožený pánsky opasok skvelo ukáže v elegantných čiernych nohaviciach ale aj v trendy džínsoch. Plná automatická pracka je ozdobená zaujímavým detailom. Dodávame ho v elegantnej krabičke, preto bude vhodný aj ako darček. Opasok je možné skrátiť podľa potreby. Dĺžka: 125 cm Šírka: 3 cm