HECHT ROSE - záhradná lavička
129,99

HECHT ROSE - záhradná lavička

HECHT ROSE - záhradná lavička Lavička z tvrdého dreva Akácia. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení možné používať v exteriéry. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Rozmer: Š 158 x H 56 x V 85 cm.

Záhradná lavička Ruston
48,49

Záhradná lavička Ruston

Záhradná lavička Ruston je ľahká veľmi vzhľadná záhradná lavička, ktorá je vhodná aj do parku na posedenie, relaxáciu a odpočinok. Jej pevná oceľová konštrukcia zaručuje stabilitu lavičky. Drevené latky sú vyrobené z čínskeho dubu a výplet operadla z plastu.

Záhradná lavička D1464 Dekorhome
119,20

Záhradná lavička D1464 Dekorhome

Záhradná lavička je vyrobená z eukalyptu a natretá olejom. Vďaka operadlám a podrúčkam môžete pohodlne sedieť. Ideálne pre balkón a terasu. Jednoduchá inštalácia. Urobte si pohodlie a užite si leto na terase alebo na záhrade. Rozmery: 120 cm x 60 cm x 90 cm (D x Š x H) Materiál: drevo - eukalyptus 

Záhradná lavička D1637 Dekorhome
128,00

Záhradná lavička D1637 Dekorhome

Táto krásna lavice z eukalyptového dreva je dekoratívnym vrcholom pre Váš balkón, terasu alebo záhradu. Lavica je veľmi stabilná, odolná voči poveternostným vplyvom, pohodlná a zakladá sa na vysoko kvalitnom spracovaní. Robustná konštrukcia a materiál, ktorý bol použitý, Vám zaručuje odolnosť a dlhú životnosť lavice. Je vhodná ako pre vnútorné, tak i pre vonkajšie použitie. Jednoduchá montáž. Materiál: eucalyptové drevo Rozmery: 152 x 55 x 90 cm

Záhradná Lavička Bratislava 3
74,99

Záhradná Lavička Bratislava 3

Táto záhradná lavička v striebornej farbe ponúka útulné sedenie pre relaxačné hodiny vonku. Atraktívny vzhľad robí zo záhradnej lavice lákadlo v záhrade alebo na terase. Približne 108 x 98 x 61 cm veľká záhradná lavička s opierkami vyrobená z ocele a plastu je max. 200 kg zaťažiteľná a stohovateľná. Doplňte si túto lavicu stoličkami a stolom z rovnakej série!