Pros Termo vložka krátka KL009/S 43
6,98

Pros Termo vložka krátka KL009/S 43

Exkluzívne pre požiadavky rybárov vyvinula značka Pros thermo vložky do akýchkoľvek čižiem, ktoré vás ochránia pred chladnou vodou či už pri rybačke alebo pri práci vo vode počas zimného obdobia. Celá časť je vyrobená z extra hrejivého plsteného materiálu s hrúbkou 1,5mm. Vložku s výškou 28cm jednoducho oblečiete na nohu, vyrovnáte spodnú časť šlapy a následne na vložku natiahnete brodiace čižmy, krátke kolenné čižmy či akékoľvek iné čižmy. Vhodné do teplôt viac ako -20 stupňov.

Pros Thermo vložka KL09/SB č.43
29,90

Pros Thermo vložka KL09/SB č.43

Exkluzívne pre požiadavky rybárov vyvinula značka Pros thermo vložku do brodiacich čižiem, ktorá vás ochráni pred chladnou vodou či už pri rybačke alebo pri práci vo vode počas zimného obdobia. Horná časť vložky je vyrobená zo špeciálneho chladodpudivého materiálu so zimnou vnútornou podšívkou a spodná časť je vyrobená z extra hrejivého plsteného materiálu. Vložku jednoducho na seba oblečiete, zafixujete pomocou trákou a následne na vložku natiahnete brodiace čižmy. Vložka je kompatibilná so všetkými modelmi brodiacich čižiem Pros SB a MAX.

Vianoční povlak na vankúš vločka
4,19

Vianoční povlak na vankúš vločka

Povlaky s vianočným potlačou skvele navodí zimnú atmosféru. Zútulní interiér doma i na chalupe. Motívy môžete v interiéri vzájomne kombinovať. Povlak má pohodlné zapínanie na zips. Motív je jednostranný.

Svietiaca vločka - krajkový vzor
5,59

Svietiaca vločka - krajkový vzor

Originálne vianočné dekorácie v podobe papierovej vločky s čipkovaným vzorom a so zabudovanou svetelnou inštaláciou.Pridajte žiarovku a užite si magickú atmosféru Vianoc. Zaveste ju napríklad na okno, upevnite k stropu, alebo k drevenému trámu. Pekne bude vyzerať aj na zastrešenej terase alebo balkóne. Žiarovka nie je súčasťou balenia.

Prilba Tempish Pix
18,88

Prilba Tempish Pix

Prilba Tempish Pix Odporúčané použitie: Fitness jazda, korčule, skateboard, cyklistika Nastavenie obvodu hlavy: ÁNO - regulačná skrutka Vetracie otvory: ÁNO Ochranná sieťka: NIE Cloniaci štít: NIE Vonkajší materiál: Ochranná škrupina - PVC Vnútorný materiál: Bezpečnostné výplň - EPS Systém zapínania: Nastaviteľný pásik s bezpečnostnou prackou Veľkosť (obvod hlavy): S (49-51 cm), M (52-55 cm) + sťahovací pásik s možnosťou individuálneho upnutia k hlave. Kolieskové korčule » Inline helmy » Prilba Tempish Pix