Číslovania váhové

Glenmorangie the Lasanta 12YO Sherry Cask Finish + GB 0,7l (43%)
49,90

Glenmorangie the Lasanta 12YO Sherry Cask Finish + GB 0,7l (43%)

Glenmorangie the Lasanta 12YO Sherry Cask Finish VÔŇA a CHUŤ v SKRATKE Whisky má jedinečnú arómu hrozienok v čokoláde, vosku z medového plastu s nádychom karamelu. Rozpoznateľné sú tiež citrusové esencie, karamel, jemný créme brulée a rumová zmrzlina. Glenmorangie je sladová whisky s najkompletnejším efektom, ktorý ponúka komplexný zážitok všetkým zmyslom v každom svojom dúšku. "Lasanta" je keltský výraz, ktorý vyjadruje priateľstvo a vášeň.

Glenmorangie 18YO EXTREMELY RARE + GB 0,7l (43%)
89,90

Glenmorangie 18YO EXTREMELY RARE + GB 0,7l (43%)

Glenmorangie 18YO EXTREMELY RARE VÔŇA Krémovo-medová, po gréckom jogurte, grapefruitová s exotickým korením a bobuľovým kompótom.  CHUŤ v SKRATKE Hebká, jemná a plná chuť s plnou a hladkou orechovou a karamelovou arómou, ktorá je doplnená o vanilkové tóny. ZÁVER Dlhý, intenzívny a korenistý záver. V Škótsku patrí Glenmorangie medzi číslo jedna.

Santos Dumont X.O. Elixir 0,7l (40%)
29,89

Santos Dumont X.O. Elixir 0,7l (40%)

Santos Dumont X.O. Elixir  Limitovaná edícia prémiového rumu sa vyrába z panenskej šťavy cukrovej trstiny. Starne v sudoch po bourbone a následne ešte v sudoch po sherry Pedro Ximenez presne podľa starého rodinného receptu. Každý sud je špeciálne vyberaný a tiež manuálne stáčaný Majstrom Blenderom. CHUŤ v SKRATKE Chutí aromaticky, hladko ale zároveň bohato a zakončenie je teplé s chuťou zrelého ovocia a medu. Neobvyklý rum z Brazílie s jemnou chuťou.