Červené 1x1 ks

Idealast-haft color ovínadlo červené (8cm x 4m), 1x1 ks
4,29

Idealast-haft color ovínadlo červené (8cm x 4m), 1x1 ks

Trvale elastické ovínadlo s kohezívnym efektom, pre stredne silnú kompresiu. Spôsob použitiaElastickým ovínadlom sa ovinie časť tela (horná alebo dolná končatina) tak, aby obväz plnil svoju funkciu. Ovínadlo sa môže použiť celé alebo len časť. Na zabezpečenie požadovanej kompresie sa použije svorka. Svorkou sa prichytí koniec obväzu k jeho ovinutej časti.

Dr.BROWN´S HRYZADLO FLEXEES FRIENDS 3M+, červené, líška, 1x1 ks
4,89

Dr.BROWN´S HRYZADLO FLEXEES FRIENDS 3M+, červené, líška, 1x1 ks

Hryzadlo Flexees Friends určené pre deti od 3 mesiacov. BPA free. 100%-ný silikón. Bezpečné a utišujúce pre dieťatko.Ľahko uchopiteľné detskými rúčkami. Pevné a zábavné hryzadlo. Podporuje vývoj čeluste dieťatka v období, keď dieťa začína hrýzť, žuť a rozprávať. Spôsob použitiaPred prvým použitím a tiež pri nasledujúcich použitiach umyte hryzadlo v teplej vode so saponátom a dôkladne opláchnite. Manipulujte s hryzadlom vždy s čistými rukami a na čistom povrchu. Nevkladajte ho do mikrovlnnej rúry ani nevyvárajte.  Upozornenie: Skontrolujte hryzadlo pred a po každom použití, ak je…

American Way okuliare na čítanie červené +1,50 v etui 1x1 ks
5,99

American Way okuliare na čítanie červené +1,50 v etui 1x1 ks

- okuliare na čítanie, napomáhajú pri zrakových ťažkostiach   Spôsob použitiaOkuliare na krátkodobé zlepšenie zraku pri čítaní pre osoby s rovnakým oslabením zraku na oboch očiach ( v inom prípade konzultujte so svojím lekárom ). Nepoužívajte pri riadení motorových vozidel. Uchovávajte v púzdre a čistite handričkou.

American Way okuliare na čítanie červené +3,50 v etui  1x1 ks
6,19

American Way okuliare na čítanie červené +3,50 v etui 1x1 ks

- okuliare n čítanie, napomáhajú pri zrakových ťažkostiach Spôsob použitiaOkuliare na krátkodobé zlepšenie zraku pri čítaní pre osoby s rovnakým oslabením zraku na oboch očiach ( v inom prípade konzultujte so svojím lekárom ). Nepoužívajte pri riadení motorových vozidel. Uchovávajte v púzdre a čistite handričkou.