Čierna stolička

Stolička kancelárska stolička Sitness 10 čierna
313,93

Stolička kancelárska stolička Sitness 10 čierna

Stolička s pohyblivým orto-sedákom vybavená kĺbom body-balance-tec. Vysoké operadlo s ergonomicky tvarovanou kontúrou, plynule výškovo nastaviteľné. Pevný a komfortný permanentne kontaktný mechanizmus, stabilný kovový chrómovaný kríž so samobrzdiacimi bezpečnostnými kolieskami. Dodávaná s výškovo nastaviteľnými podrúčkami. Poťahová látka 100% polypropylén, nosnosť 110 kg. Farba čierna.

Čierna stolička OneLeg, 32 cm
35,00

Čierna stolička OneLeg, 32 cm

Či už pracujete vonku alebo vnútri, OneLeg je ideálnym pomocníkom. Ergonomická stolička OneLeg bola vyvinutá tak, aby ušetrila vaše kolená aj chrbát. Dovolí vám slobodne sa pri práci hýbať a nakláňať sa. Nemusíte sa ničoho obávať. Tieto stoličky sú vyrobené z jedného kusu vysokoodolného recyklovateľného plastu, takže sa nikde nemôže nič zlomiť a obavy z odtrhnutého sedadla tak môžete hodiť za hlavu. A videli ste tie farby? Ach... ♥ Pozor! Nezabudnite, že si ku stoličke musíte zakúpiť aj protišmykovú podložku, ktorá vám zaistí ten správny komfort!

Čierna stolička vtwonen Butt
102,00

Čierna stolička vtwonen Butt

vtwonen je holandská dizajnová značka, ktorá sa rozhodla obohatiť svet interiérov a bývanie o nestarnúce kúsky, ktoré stoja na pomyselnom vrchole top dizajnu. Ich kvalitné spracovanie, úplne dokonalé tvary a materiál, to všetko je nevyhnutnosť pre každého, kto vyznáva vysokú kvalitu a neotrasiteľne krásnu estetiku.

Čierna stolička WOOOD Royce
122,00

Čierna stolička WOOOD Royce

Stolička? Prečo nie ♥ Nielen ku klavíru, ale napríklad ako ďalšie štýlové posedenie pre hostí alebo len pútavý prvok do interiéru v industriálnom štýle. A také kúsky vie značka WOOOD vyrábať skvele. O značke: Značka WOOOD figuruje na trhu s nábytkom už vyše 30 rokov. Stala sa velikánom vo svojom odbore, ktorý vyrába robustný, moderný a atraktívny nábytok. Dizajn osloví aj tých najnáročnejších z nich, pretože každý kus je vďaka drobným nedokonalostiam originál ♥

Barová stolička čepeliam čierna
85,00

Barová stolička čepeliam čierna

Čepeliam je nekonvenčný a originálny barová stolička vyrobená z plastu (sedadlo) a chrómované ocele (podnoží). Sedadlo má prelamované vzory, ktoré pripomínajú prepletajúce sa vetvy vínnej révy. Capelia sa hodia do interiérov hotelov, reštaurácií a kaviarní, ktorým dodá nádych sviežosti.

Hliníková stolička Die: čierna
261,00

Hliníková stolička Die: čierna

Hliníková stoličky Die: čierna Rozmery Šírka: 55,5cm Hĺbka: 61cm Výška: 94,5cm Výška sedadla: 44cm < h5> Prehľad rôznych variantov tohto produktu biela - obj.číslo: OS0359 čierna < / span> - obj.číslo: OS0360 modrá - obj.číslo: OS0361 zelená - obj.číslo: OS0362 Prehľad použitých farieb čierna Prehľad použitých materiálov hliník; olefín

Stolička PIXELN čierna
42,00

Stolička PIXELN čierna

Chýba Vám stoličky, na ktoré by si mohol zasadnúť a pokojne zaviazať topánky? Mať v predsieni designerský, a pri tom neobvykle praktický stolík Pixel, zaväzovanie šnúrok bude potešením. Sedadlo je vyrobené z polypropylénu, a základ je z dreva. Takéto spojenie materiálov spôsobí, že Pixel sa perfektne hodia do interiérov zariadených ako v modernom štýle, tak aj tých viac tradičných.