Čistič okien

HG297 čistič okien
4,50

HG297 čistič okien

Vysoko koncentrovaný produkt, ktorého účinok je intenzívny a absolútne bez šmúh. Neobsahuje čpavok ani lieh a spĺňa všetky profesionálne požiadavky. Pretože je pH neutrálny, neleptá farby, lak, nerozleptáva plasty. Nedráždi pokožku rúk. Balenie 500 ml.

Alori Čistič okien 250ml
13,60

Alori Čistič okien 250ml

Alori čistič oken 250ml Čistič okien je vhodný pre kompletnú údržbu okien (skla i rámy). Unikátna je tým, že na umývanie okien nepotrebujete žiadnu vodu. K dokonalému umytí a vyleštenie okien vám budú stačiť dve utierky (ideálne z mikrovlákna) a fľaštička tohto produktu.

Alori Čistič okien 1l
39,45

Alori Čistič okien 1l

Alori čistič oken 1l Vhodný pre kompletnú údržbu okien (skla i rámy). Unikátna je tým, že na umývanie okien nepotrebujete žiadnu vodu. K dokonalému umytí a vyleštenie okien vám budú stačiť dve utierky (ideálne z mikrovlákna) a fľaštička tohto produktu.

Alori Čistič okien 1 l
30,99

Alori Čistič okien 1 l

Čistič okien je vhodný pre kompletnú údržbu okien (skla i rámy). Unikátny je tým, že na umývanie okien nepotrebujete žiadnu vodu. K dokonalému umytiu a vylešteniu okien vám budú stačiť dve utierky (ideálne z mikrovlákna) a fľaštička tohto produktu. Jednoducho nastriekate prostriedok na okno, mokrou utierkou prostriedok rozotrite a hneď ešte vlhké okno druhou suchou utierkou vyleštíte. Ak sa objavia ľahké šmuhy, produkt zaschol-nebolo teda vyleštené vlhké okno, jednoducho teda celý postup zopakujte. V túto chvíľu máte umyté aj vyleštené. Bonusom je obsah voskov, ktoré odpudzujú vodu (efekt…