− ľahkosť

Sladké ľahkosti - Francesca Spinelli
8,90

Sladké ľahkosti - Francesca Spinelli

Knižka obsahuje recepty na sladké dezerty– vegánske, bezlepkové, s použitím prírodných sladidiel a zdravých surovín –, pričom všetky sme odskúšali v raw cukrárni frangipani. Vnútri nájdete recepty na pečené aj nepečené torty, koláče, dezertné poháre, drobné chuťovky i sviatočné koláčiky. Bude sa piecť aj rawiť. Pochúťky sú výsledkom fantastických kreácií a sú delikátne, jedinečné a naštartujú vás na cestu za zdravým životným štýlom. Posilnia vaše zdravie, potešia vašu rodinu či spríjemnia oslavu s priateľmi. Navyše sú vhodné pre ľudí s akýmikoľvek výživovými požiadavkami.

Sladké ľahkosti - Francesca Spinelli
10,23

Sladké ľahkosti - Francesca Spinelli

Knižka obsahuje recepty na sladké dezerty– vegánske, bezlepkové, s použitím prírodných sladidiel a zdravých surovín –, pričom všetky sme odskúšali v raw cukrárni frangipani.Vnútri nájdete recepty na pečené aj nepečené torty, koláče, dezertné poháre, drobné chuťovky i sviatočné koláčiky. Bude sa piecť aj rawiť.Pochúťky sú výsledkom fantastických kreácií a sú delikátne, jedinečné a naštartujú vás na cestu za zdravým životným štýlom.Posilnia vaše zdravie, potešia vašu rodinu či spríjemnia oslavu s priateľmi. Navyše sú vhodné pre ľudí s akýmikoľvek výživovými požiadavkami.

FURTERER CURBICIA SHAMPOOING NORMALISANT LÉGÈRETÉ šampón navracajúci vlasom ľahkosť 1x150 ml
14,99

FURTERER CURBICIA SHAMPOOING NORMALISANT LÉGÈRETÉ šampón navracajúci vlasom ľahkosť 1x150 ml

Curbicia šampón jemne čistí vlasovú pokožku a odstraňuje nadbytočné množstvokožného mazu. Hydrolyzovaný extrakt Curbicia z tekvicových semien (patentované vo Francúzsku) v kombinácii s očistnými a aromatickými esenciálními olejmi z klinčeka, tymianu, rozmarínu a pomaranča pomáhajú regulovať produkciu kožného mazu. Bez silikónov. Obsahuje gáfor. Spôsob použitiaNanášajte na vlhkú vlasovú pokožku a vlasy. Vmasírujte, opláchnite a aplikáciu zopakujte, doba pôsobenia 2-5 minút. Následne dôkladne opláchnite. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite…