1 m je

Multiset 10 v jednom UH
5,20

Multiset 10 v jednom UH

Sada obsahuje misku v: 5cm, priem: 12cm, 2x odšťavovač na citrusy, 1x strúhadlo na jablko, zázvor..., 1x sieťové pretláčadlo na ovocie,1xrozdelovač jablka, 1x držiak na drobné náradie,ktorý slúži aj ako kryt celého setu

Magnum jerky plátok 12,5cm - 1 ks
0,16

Magnum jerky plátok 12,5cm - 1 ks

Polomäkké sušené mäsový plátok 12,5 cm - lahodná pochúťka na všetky príležitosti.Váš pes vždy ocení jedinečný tvar a chuť. Zloženie:Kuracie mäso, vedľajšie živočíšne produkty, vedľajšie rastlinné produkty, obilniny, farbivá a konzervačné látky podľa ES. Deklarované znaky kvality:Bielkoviny 50 %, tuk 4,4 %, popol 1,7 %, vláknina 0,5 %, vlhkosť 10,3 %. Pokyny na kŕmenie:Kŕmte 1-3 ks denne podľa veľkosti a hmotnosti psa.Uistite sa, že pes má vždy prístup k čerstvej pitnej vode. Skladujte na chladnom a suchom mieste.Nie na ľudskú spotrebu.

Jemná pinzeta C.K. T2302, tupý, jemný, 115 mm
13,49

Jemná pinzeta C.K. T2302, tupý, jemný, 115 mm

1) Tvrdená konzola z uhlíkovej ocele pre dlhodobý výkon. 2) Presne zvárané spoje pre konzistentnú a opakovateľnú prevádzku. Jemné tupé hroty, široké 2 mm, jemne vlnité vo vnútri matnej čiernej, nie lesklej plochy. Tento text bol preložený strojovo.

Quick Fix Myco Jelly Primer 15 ml
3,99

Quick Fix Myco Jelly Primer 15 ml

Quick Fix Myco jelly Primer 15 ml s kapátkom je bez obsahu kyselín s aktívnym komplexom určený pre ľudí, ktorí sú vystavení kontaktu s patogénnymi mikroorganizmami. Zložky zodpovedné za priľnavosť produktu obsiahnutého v prípravku nemajú dráždivé vlastnosti, čo znamená, že základný náter môže byť použitý osobami s citlivou, jemnou a problematickou nechtovou platničkou.

MASTER jednovrstvá 10 mm
3,90

MASTER jednovrstvá 10 mm

Jednovrstvová karimatka MASTER je vyrobená z polyetylénovej peny, ktorá spoľahlivo izoluje od chladu a vlhkosti a je odolná voči mechanickému poškodeniu. Vďaka svojej hmotnosti a rozmerom je nepostrádateľným doplnkom pre noci pod širákom, relax na záhrade alebo pri cvičení. Technické dáta: rozmery 180 x 50 cm hrúbka 10 mm materiál: pružný a nenasiakavý penový polyetylén MIRELON® vhodná pre cestovanie, voľný čas, kempovanie