10 polí

DLR, EVADO 10 Police
20,00

DLR, EVADO 10 Police

dekor ořech select / briliantová bílá, vyrobeno z kvalitní odolné laminované dřevotřískové desky a opatřeno ABS hranou, sestava má kovový mechanizmus a dřevěné úchyty, možnost vytvoření vlastní sestavy nábytku, dodáváme v demontu

Motul E6 CHROME & ALU POLISH 100ml
5,92

Motul E6 CHROME & ALU POLISH 100ml

Motul E6 CHROME & ALU POLISH je čistiaci prostriedok, ktorý čistí a leští motocyklové kovové časti (nerez, hliník, chróm) a tiež farbené plasty. Ochraňuje všetky povrchy s dlho trvajúcim nelepivým filmom. Napomáha zamedzeniu usadzovaniu špiny, mazu a prachu.  

SLOVNAFT MOL Polimet HM 32,  10L
28,08

SLOVNAFT MOL Polimet HM 32, 10L

EKOLOGICKÝ REZNÝ OLEJ Univerzálny rezný olej na báze vysokorafinovaného minerálneho oleja. Určený pre širokú škálu trieskového obrábania napr. sústruženie, frézovanie, rezanie závitov, vŕtanie, obrážanie ozubených kolies. Zabezpečuje dlhú životnosť nástrojov a vynikajúcu kvalitu obrobeného povrchu. Netvorí olejovú hmlu. Vhodný pre automatické a viac vretenové sústruhy ako rezný olej a tiež ako hydraulický olej výkonnostnej úrovne ISO-L-HM a DIN 51524-2 HLP. Vhodný pre automatické obrábanie a obrábanie ľahko obrábateľných ocelí, farebných a ľahkých kovov. TDS_MOL Polimet HM 32_SK …

Polica Versa Elena, výška 106 cm
102,00

Polica Versa Elena, výška 106 cm

Značka Versa sa sústreďuje na tie najlepšie a najhravejšie dekorácie do vášho domova. Zároveň ale vytvára aj šikovný nábytok, s ktorým si podmaníte akúkoľvek miestnosť. Snúbi jemné detaily a nenápadný dizajn, ktorý sa hodí do vášho štýlu. Takže ak milujete moderný štýl alebo vaše srdce túži po minimalizme, s nábytkom značky Versa neurobíte chybu.

Grešík Bylinky do polievky 100g
2,50

Grešík Bylinky do polievky 100g

Do polievok, do šalátov a na omáčky, tiež pod sviečkovú.  Zloženie: karotka, paštrňák, petržlen, pažitka, zeler, pór, ligurček list, rasca Obsah: 100 g Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi priaznivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.