13 mm je

Jemná pinzeta MM SA C.K. T2343, špicatý, jemný, 130 mm
22,99

Jemná pinzeta MM SA C.K. T2343, špicatý, jemný, 130 mm

Vysoko kvalitný držiak z nehrdzavejúcej ocele - odolný voči kyselinám a korózii. Presne zvarený spojovací bod pre konzistentnú a opakovateľnú prevádzku. Antimagnetické, aby sa zabránilo poškodeniu magnetizáciou, jemné rovné hroty. Tento text bol preložený strojovo.

Jemná pinzeta Weller Erem® 249CER, 130.00 mm
58,00

Jemná pinzeta Weller Erem® 249CER, 130.00 mm

Perfektná kombinácia - precíznosť, dizajn, symetria a vyváženie Weller Erem® ponúka širokú škálu presných, stabilných a ergonomických pinzet. Vyrábajú sa v nekompromisnej švajčiarskej kvalite pre všetky aplikácie uchopenia, rezania a kladenia, vrátane montáže elektroniky a zdravotníctva. Presná pinzeta s ergonomicky tvarovanými rukoväťami a presnými hrotmi nastavuje priemyselný štandard pre presné výsledky. Ponúkajú najdlhšiu životnosť a najvyššiu presnosť, čo robí Weller Erem najlepším vo svojej kategórii. Cítiť rozdiel - vždy osvedčená voľba. Tento text bol preložený strojovo.

Jemná pinzeta Weller Erem® 249SA, 130 mm
37,99

Jemná pinzeta Weller Erem® 249SA, 130 mm

Presné pinzety s jemnými syntetickými špičkami (PPS) a drážkovaným profilom prstov pre bezpečné držanie. Odolné voči kyselinám a roztavenej spájke. Pre aplikácie v mikroelektronike, výrobe šperkov, hodinárstve, medicíne a laboratórnej technike. Vhodný pre jemné štandardné aplikácie a precízne práce na malých súčiastkach alebo drôtoch. Špeciálna nehrdzavejúca oceľ, nemagnetická, nehrdzavejúca, kyselinovzdorná, tepelne odolná. Objemový odpor 16Ω / cm. Odolný voči teplu do 250 ° C (480 ° F) odpudzujúci vodu. Nereflexný povrch. Tento text bol preložený strojovo.

Jemná pinzeta Knipex 92 22 13, super špicatý, 135 mm
19,99

Jemná pinzeta Knipex 92 22 13, super špicatý, 135 mm

Americká forma, stabilná. Rovný tvar. Nehrdzavejúca, antimagnetická a kyselinovzdorná. Pre najlepšie montážne práce. Extra jemné tipy. Hladké uchopovacie povrchy. Nehrdzavejúca antimagnetická. Matný proti oslneniu. Chrómniklová oceľ, nehrdzavejúca, antimagnetická, kyselinovzdorná Tento text bol preložený strojovo. Pre najlepšie montážne práce·Extra jemné tipy·Hladké uchopovacie povrchy·Nehrdzavejúca, antimagnetická·Matný proti oslneniu

Montážne kliešte pre elektroniku a jemnú mechaniku Knipex 36 12 130, 130 mm
41,49

Montážne kliešte pre elektroniku a jemnú mechaniku Knipex 36 12 130, 130 mm

na ohýbanie plechu na vzdialenosť k doske, presné kliešte na najlepšiu montáž a opravy v elektronike. Na ohýbanie a rezanie koncov drôtov na komponentoch. Presný presný spoj. Hladké brúsené povrchy. Hrany boli opatrne odstránené. Dvojitá pružina s nízkym trením pre hladké a rovnomerné otvorenie. V spojení s jemným olejovým filmom ponúka zrkadlový lak dobrú ochranu proti korózii - v dôsledku odlupovania chrómových častí v obvode nedochádza k žiadnym poruchám. Špeciálna nástrojová oceľ v špeciálnej kvalite, kovaná, kalená olejom Tento text bol preložený strojovo. Presné kliešte pre najlepšiu…