20x30 cm biela

Maliarske plátno na ráme 20x30 cm biela 1ks
3,00

Maliarske plátno na ráme 20x30 cm biela 1ks

Kvalitné maliarske plátno zo 100% bavlny. Je vhodné na maľovanie akrylovými a olejovými farbami. Plátno je vypnuté na drevenom blind ráme. Na zadnej strane je upevnené svorkami. Je natrené univerzálnou bielou farbou, ktorá zachováva vzhľad plátna. Pevné natiahnutie cez hrany rámu umožňuje maľovať i na bočné hrany plátna, hotový obraz už nie je nutné dodatočne rámovať. K plátnu je naviac sada 8 klinov, k dodatočnému vypnutiu plátna.

Penová guma Moosgummi s glitrami 20x30 cm biela 2ks
1,00

Penová guma Moosgummi s glitrami 20x30 cm biela 2ks

Penová guma Moosgummi s glitrami priamo sa ponúka k tvorbe trblietavých dekorácií. Môžete ju strihať, ozdobovať, prešívať, lepiť, nahrievať a tvarovať. Má neuveriteľné možnosti použitia v dekorovaní pevných povrchov, na vrstvenie rôznych farieb a kombinovanie s ďalším výtvarným materiálom. Určite vás nadchne i pri použití v technike scrapbooking, pretože penovku môžete ľahko strihať do požadovaných tvarov. Používa sa napr. na ozdobenie dosiek denníkov, rámčekov, výrobu iných dekorácií.

Látková dekoratívna plsť / filc 20x30 cm biela 2ks
1,00

Látková dekoratívna plsť / filc 20x30 cm biela 2ks

Filc môžete strihať, lepiť, vhodný je k šitiu, k výrobe rôznych blahoželaní, figúoek, zvieratiek, alebo brošní. Je ich možné kombinovať s ďalšími výtvarnými materiálmi - plyšové drôtiky, ovčie rúno. Jeden kus obsahuje 0,06 m². Biela plsť sa materiálovo jemne líší od iných farieb. V jednotlivých kusoch sa môžu vyskytovať malé fľaky. Farebný odtieň plsti č. 14 sa môže mierne líšiť. Inšpirujte sa fotonávodom na výrobu náhrdelníka z tohoto tovaru.