20x30 cm biela

Maliarske plátno na ráme 20x30 cm biela 1ks
3,00

Maliarske plátno na ráme 20x30 cm biela 1ks

Kvalitné maliarske plátno zo 100% bavlny. Je vhodné na maľovanie akrylovými a olejovými farbami. Plátno je vypnuté na drevenom blind ráme. Na zadnej strane je upevnené svorkami. Je natrené univerzálnou bielou farbou, ktorá zachováva vzhľad plátna. Pevné natiahnutie cez hrany rámu umožňuje maľovať i na bočné hrany plátna, hotový obraz už nie je nutné dodatočne rámovať. K plátnu je naviac sada 8 klinov, k dodatočnému vypnutiu plátna.

Látková dekoratívna plsť / filc 20x30 cm biela 2ks
1,00

Látková dekoratívna plsť / filc 20x30 cm biela 2ks

Filc môžete strihať, lepiť, vhodný je k šitiu, k výrobe rôznych blahoželaní, figúriek, zvieratiek, alebo brošní. Je ich možné kombinovať s ďalšími výtvarnými materiálmi - plyšové drôtiky, ovčie rúno. Jeden kus obsahuje 0,06 m². Biela plsť sa materiálovo jemne líší od iných farieb. V jednotlivých kusoch sa môžu vyskytovať malé fľaky. Inšpirujte sa fotonávodom na výrobu náhrdelníka z tohoto tovaru.

Samolepiaca dekoratívna plsť / filc 20x30 cm biela 10ks
5,00

Samolepiaca dekoratívna plsť / filc 20x30 cm biela 10ks

Filc je možné použiť na lepenie, šitie a vyšívanie či k výrobe rôznych želaní, figúrok, zvieratiek alebo brošní. Hrúbka 0,9mm. Dobre sa strihá. Je ho možné kombinovať s ďalšími výtvarnými materiálmi - plyšové drôtiky, ovčie rúno.Všetky farby nemusia byť obsiahnuté v balení, foto je ilustračné. Gramáž je 180 g/m2. Jeden kus obsahuje 0,06 m². Na niektorých kusoch môžu byť jemné trblietka. V jednotlivých kusoch sa môžu vyskytovať malé fľaky. Rozmery sa môžu mierne líšiť.