40 balení

Cran Urin 40 + 20 cps - 3 balenia
41,00

Cran Urin 40 + 20 cps - 3 balenia

Barny´s Kanadské brusnice Cran-Urin 40 cps + 20 cps zdarma - 3 balenia Močové cesty Sila výživných extraktov z kanadských brusníc doplnených aj o vitamín H podporuje celkové zdravie močových ciest. Kanadská brusnica (kľuka veľkoplodá) patrí k tradične používaným rastlinám pre kvalitné doplnky výživy či ako forma rozmanitej stravy. Pôsobenie kanadských brusníc na správnu činnosť obličiek, močovodov a močového mechúra je v úzkom súvise s bioflavonoidmi. Okrem týchto rastlinných sekundárnych metabolitov patria k známym a rovnako ceneným látkam aj proantokyanidíny (PAC). Sú to organické…

Medik8 Cream Cleanse, cestovné balenie 40ml
8,00

Medik8 Cream Cleanse, cestovné balenie 40ml

Cestovné balenie: Cream Cleanse (40 ml) 40 ml Čistenie suchej či citlivej pleti býva často komplikované, pleť pôsobí napnuto alebo je podráždená. Cream Cleanse odstráni každodenné nečistoty i make-up šetrne, pleť upokojí.

Medik8 Surface Radiance Cleanse, cestovné balenie 40ml
8,00

Medik8 Surface Radiance Cleanse, cestovné balenie 40ml

Surface Radiance Cleanse - cestovné balenie 40 ml Osviežujúci čistiaci produkt, ktorý jemne obnovuje povrch pleti vďaka komplexu látok podporujúcich exfoliáciu, vás zbaví rozšírených pórov a vyčistí vašu pleť. Odstráni aj prvé známky starnutia problematickej pleti.