Archite

MA, ARCHITA rozkladacia pohovka s úložným priestorom, 240x100 cm
610,00

MA, ARCHITA rozkladacia pohovka s úložným priestorom, 240x100 cm

Archita je mimoriadne štýlovo navrhnutá pohovka, ktorá skvele zapadne do každého interiéru. Okrem premysleného vzhľadu oceníte jej rozkladací funkciu a úložný priestor. Jej výplň umožňuje pohodlný spánok. Je totiž vyrobená z kvalitnej peny HR (studená pena), ktorá sa vyznačuje pružnosťou a prispôsobivosťou sa ľudskému telu. Vďaka otvorenejšej štruktúre má HR pena dobrú priedušnosť, teda ľahšie vyrovnáva teplotné rozdiely. Výplne zo studenej peny sa vyrábajú bez chlóroflórokarbónátov a tým šetria životné prostredie. Pružina typu faliste zvyšuje komfort, pružne sa prispôsobuje ľudskému telu a…

DETOA Malý architekt
28,49

DETOA Malý architekt

DETOA Malý architekt z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Hračky | Stavebnice | Ostatné stavebnice kúpite na Kokiskashop.sk za 28.49 €. Technické údaje:Roky 05Obsah balení:Stavebnice Malý Architekt kostky dřevo 120ks v krabici 29x20x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

DETOA Malý architekt
28,49

DETOA Malý architekt

Technické údaje:Roky 05Obsah balení:Stavebnice Malý Architekt kostky dřevo 120ks v krabici 29x20x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.