Blueber

SIMBA - Glibbi Blubber Vodné bomby
4,00

SIMBA - Glibbi Blubber Vodné bomby

SIMBA - Glibbi Blubber Vodné bomby Vytvorte si farebné šumivé dobrodružstvo pri kúpaní.Bomby do kúpeľa vhodíte do vody vo vani a budete sledovať, ako šumí a mení farbu vody! Bezpečné pre pokožku, neupchává odpad, biologicky odbúrateľné. Obsahuje 4 ks/balenie.

FurReal Fureal Blueberry medvěd
2 090,00

FurReal Fureal Blueberry medvěd

Nový dětský kamarád z řady FurReal Friends. Krásný interaktivní medvídek reagující na zvuk a dotek. Umí až 100 kombinací zvuků a pohybů, kterými tě určitě potěší. Napájení na 4 baterie C (nejsou součástí balení). Rozměr balení: 43 × 41 × 22 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

NANI gél lak 6 ml - Blueberry Pie
6,50

NANI gél lak 6 ml - Blueberry Pie

Popis farby Blueberry Pie Nádherná modrá farbička - presne taká, akú majú čučoriedky! Je z kolekcie Pastel Candy najtmavšia, ale vďaka tomu sa dá pohodlne kombinovať s ostatnými odtieňmi, napríklad s naším najsvetlejším Polar Mints! Profesionálna manikúra jedným ťahom Gél laky radu Professional vám na nechtoch zabezpečia až 3 týždne trvajúcu krásu. Pretože prísne dohliadame na výrobu, sami gél laky podrobne testujeme a vyberáme pre vás tie najatraktívnejšie odtiene, môžete sa na ne kedykoľvek spoľahnúť doma aj v salóne, kde uspokoja aj tie najnáročnejšie zákazníčky. Štetčeky u týchto gél…