Dinosaury

Dinosaury
3,00

Dinosaury

Leporelo pre najmenších s ilustráciami dinosaurov. Opisom ilustrácií si dieťa rozvíja základnú slovnú zásobu a zábavnou formou spoznáva jednotlivé druhy dinosaurov.

Magnetické dinosaury
13,64

Magnetické dinosaury

Dvadsať magnetických dinosaurov čakajúcich kým sa budú môcť hrať v 21. storočí. Jasné farby pridajú tejto dinosaurej sade zaujímavý element. Prichádza aj s dreveným kufríkom.

Dinosaury ožívajú!
8,00

Dinosaury ožívajú!

Všetci milovníci dinosaurov zbystrite očká! Na svet prichádza krásna farebná knižka nabitá zaujímavými informáciami zo sveta dinosaurov. Z každej strany na vás vykuknú tieto nebezpečné predátory zoradené podľa doby, kedy žili. Taktiež sa dozviete, na čom si radi pochutnali, do akej výšky a dĺžky dorastali a prečítate si pikošky z ich života. Tieto zaujímavé stvorenia už na vás čakajú! A pozor, nezabudnite si stiahnuť aplikáciu Devar, vďaka ktorej uvidíte dinosaurov v rozšírenej realite, čiže priamo u vás doma! Bude to pecka!

Samolepkohranie/ Dinosaury
2,00

Samolepkohranie/ Dinosaury

Samolepkohranie/ Dinosaury, Vydavateľ: Jiri Models SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 16, Rok vydania: 2021 Obsahuje 16 strán zábavných aktivít a 50 farebných samolepiek na dolepenie.

Dinosaury Puzzle
5,00

Dinosaury Puzzle

Skladaj, hraj sa, uč sa! Táto knižka obsahuje veľké kusy puzzle úžasných dinosaurov. Je vhodná pre malé deti nielen svojím pevným papierom, ale aj vhodnou veľkosťou puzzle. V tejto knihe môžu vaši malí zvedavci puzzle skladať, rozkladať ale aj spájať za sebou! Takže záleží len na ich fantázii, či prvý v rade bude stáť stegosaurus, brachiosaurus alebo napríklad velociraptor. Toto leporelo precvičí nielen jemnú motoriku detí, ale aj schopnosť skladať a priraďovať veci tam, kam patria.

Dinosaury 6 ks
6,00

Dinosaury 6 ks

Dinosaury vymreli pred miliónmi rokov. Ponúkame pre Vaše dieťa krásne figúrky dinosaurov. Dinosaury sú veľmi realisticky vyrobené tak, aby mohli byť skvelou hračkou a súčasťou zbierky dinosaurov. S týmito modelmi majú deti možnosť zistiť, aké zvieratá žili v praveku. Zvieratá sú vyrobené zo zdravotne nezávadnej, tvrdenej gumy.Set obsahuje 6 figúrky o veľkosti cca 14 cm:Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer balenia: 23 cm x 4 cm x 21 cm / dĺžka x šírka x výška

Podobné témy