Fornanin

Svadobné obrúčky FORNACIS z kombinovaného zlata
854,00

Svadobné obrúčky FORNACIS z kombinovaného zlata

Navždy spolu ... Svadobné obrúčky Fornacis v prevedení kombinovaného 14 karátového zlata spečatia Váš manželský život šťastím a láskou. Povrchová úprava obrúčok je kombináciou vysokého lesku a matovania, predelená vlnitou línou. Dámsku obrúčku zdobí žiariaci zirkón osadený v strede obrúčky. Šírka obrúčok je 6 mm a hrúbka 1,3 mm. Možnosť vygravírovania dátumu sobáša či mena do obrúčok je zdarma. Veľkosť obrúčok si vyberiete z dostupných rozmerov - jednotlivo dámsku a pánsku veľkosť. Obrúčky Fornacis vyrábame tiež v bielom a žltom zlate.

Svadobné obrúčky FORNACIS zo žltého zlata
881,00

Svadobné obrúčky FORNACIS zo žltého zlata

Navždy spolu ... Svadobné obrúčky Fornacis v prevedení žltého 14 karátového zlata spečatia Váš manželský život šťastím a láskou. Povrchová úprava obrúčok je kombináciou vysokého lesku a matovania, predelená vlnitou línou. Dámsku obrúčku zdobí žiariaci zirkón osadený v strede obrúčky. Šírka obrúčok je 6 mm a hrúbka 1,3 mm. Možnosť vygravírovania dátumu sobáša či mena do obrúčok je zdarma. Veľkosť obrúčok si vyberiete z dostupných rozmerov - jednotlivo dámsku a pánsku veľkosť. Obrúčky Fornacis vyrábame tiež v bielom a kombinovanom zlate.

Svadobné obrúčky FORNACIS z bieleho zlata
827,00

Svadobné obrúčky FORNACIS z bieleho zlata

Navždy spolu ... Svadobné obrúčky Fornacis v prevedení bieleho 14 karátového zlata spečatia Váš manželský život šťastím a láskou. Povrchová úprava obrúčok je kombináciou vysokého lesku a matovania, predelená vlnitou línou. Dámsku obrúčku zdobí žiariaci zirkón osadený v strede obrúčky. Šírka obrúčok je 6 mm a hrúbka 1,3 mm. Možnosť vygravírovania dátumu sobáša či mena do obrúčok je zdarma. Veľkosť obrúčok si vyberiete z dostupných rozmerov - jednotlivo dámsku a pánsku veľkosť. Obrúčky Fornacis vyrábame tiež v žltom a kombinovanom zlate.

Čierny top na ramienka Fornarina Batilde
15,95

Čierny top na ramienka Fornarina Batilde

Farba: čierna, biela, béžová Výstrih: okrúhly Vrecká: nie Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: ľahký, stálofarebný, splývavý Pranie: 30 °C Niečo, čo sa hodí: nastaviteľná dĺžka ramienok Rozmery pre veľkosť M: dĺžka bez ramienok – 40 cm

Fornarina Dámske tričko Dyan1-Royal T-Shirt M
21,10

Fornarina Dámske tričko Dyan1-Royal T-Shirt M

Fornarina Dámske tričko Dyan1-Royal T-Shirt M.Materiál: 100% bavlna. Dámske tričko značky Fornarina, zaujímavý dizajn, v ktorom budete sama sebou, vďaka hlbokým průramkům v ňom budete stále svieži a šik, k džínsom vyzerá skvele, vyrazte v ňom s priateľmi von.

Fornarina Dámske tričko Dyan1-Royal T-Shirt L
21,10

Fornarina Dámske tričko Dyan1-Royal T-Shirt L

Fornarina Dámske tričko Dyan1-Royal T-Shirt L.Materiál: 100% bavlna. Dámske tričko značky Fornarina, zaujímavý dizajn, v ktorom budete sama sebou, vďaka hlbokým průramkům v ňom budete stále svieži a šik, k džínsom vyzerá skvele, vyrazte v ňom s priateľmi von.

Fornarina Dámska blúzka Pearl-Blue Top S
24,60

Fornarina Dámska blúzka Pearl-Blue Top S

Fornarina Dámska blúzka Pearl-Blue Top S. Materiál: 100% bavlna. Dámska blúzka značky Fornarina, jedinečný strih s dôrazom na ženskú postavu, vďaka vrchnej gume drží na svojom mieste, mašľou zvýrazníte pas, budete elegantná a mať šmrnc za každej situácie.

Fornarina Dámska blúzka Pearl-Blue Top L
24,60

Fornarina Dámska blúzka Pearl-Blue Top L

Fornarina Dámska blúzka Pearl-Blue Top L. Materiál: 100% bavlna. Dámska blúzka značky Fornarina, jedinečný strih s dôrazom na ženskú postavu, vďaka vrchnej gume drží na svojom mieste, mašľou zvýrazníte pas, budete elegantná a mať šmrnc za každej situácie.

Fornarina Dámske šaty Claude-Denim Dress L
31,80

Fornarina Dámske šaty Claude-Denim Dress L

Fornarina Dámske šaty Claude-Denim Dress L.Materiál: 98% bavlna, 2% elastan. Dámske šaty od značky Fornarina, úžasné džínsové minišaty s originálnym volánom, každého nimi očaríte na prvý pohľad, strih, v ktorom necháte vyniknúť svoje krivky, originálny kúsok, v ktorom zažiarite na každej party.

Fornarina Dámske šaty Claude-Denim Dress M
31,80

Fornarina Dámske šaty Claude-Denim Dress M

Fornarina Dámske šaty Claude-Denim Dress M.Materiál: 98% bavlna, 2% elastan. Dámske šaty od značky Fornarina, úžasné džínsové minišaty s originálnym volánom, každého nimi očaríte na prvý pohľad, strih, v ktorom necháte vyniknúť svoje krivky, originálny kúsok, v ktorom zažiarite na každej party.