Hrnceko

Sada 6 hrnčekov Versa Coffee & Tea
18,00

Sada 6 hrnčekov Versa Coffee & Tea

Značka Versa je zárukou vtipu, elegancie, nádychu starých čias v modernom poňatí. Všetky doplnky z jej dielne spĺňajú presne tieto atribúty, takže sa môžete tešiť na to, že i ten najvšednejší kút sa razom premení na miesto plné života a radosti.

Sada 4 hrnčekov Country Kitchen
17,00

Sada 4 hrnčekov Country Kitchen

Vychutnajte si ten moment, kedy prídete z práce a konečne sa môžete rozvaliť do kresla a vychutnať si svoju obľúbenú kávu ... Aj takáto chvíľka odpočinku sa môže premeniť na štýlovú a elegantnú záležitosť vďaka hrnčekom od Premier Living!

Set taniera a hrnčeka z kameniny pre deti Bloomingville Albert
13,90

Set taniera a hrnčeka z kameniny pre deti Bloomingville Albert

Raňajky a večera s kvapkou roztomilosti. Pre deti aj dospelákov s nostalgickou dušou. ♥ Keď nechcete servírovať svoje kulinárske výtvory na obyčajnom riade, s touto sadou urobíte dieru do gastro sveta. O značke: Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať…

Modrá termoska s hrnčekom XD Design Bopp, 600 ml
31,00

Modrá termoska s hrnčekom XD Design Bopp, 600 ml

Termoska na obľúbený čaj alebo kávu je vynikajúcim pomocníkom vo všetkých chladných a daždivých dňoch. Pretože dizajnéri z XD Design mysleli nielen na elegantný a prepracovaný dizajn, ale aj na maximálnu funkčnosť, má termoska hrnček s uškom, ktorý je zároveň jej vrchnákom. Termoska Bopp má dvojitú stenu pre dlhšie uchovanie teplého nápoja. - Objem: 600 ml - Vlastnosti: dvojitá stena pre dlhšie uchovanie teplého nápoja - Rozmery: 24,5 x 7 cm

Sada 4 hrnčekov Tokyo Design Studio Mythical
45,00

Sada 4 hrnčekov Tokyo Design Studio Mythical

Tradičné japonské dekory v poňatí značky Tokyo Design Studio sú symfóniou farieb, čistých tvarov a vysokej odolnosti. Vychutnajte si s priateľmi čaj alebo kávu zo štýlovej sady hrnčekov z kvalitného porcelánu. Uvidíte, že každý nápoj bude chutiť ešte o niečo lepšie.