Oversize

Dámske biele oversize šaty
45,00

Dámske biele oversize šaty

Dámske biele oversize šaty sú skvelým základom pre letný styling. Tento model je vhodný na každodenné nosenie do práce alebo na prechádzku mestom. Pás je možné zvýrazniť opaskom, ktorý je súčasťou súpravy. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať šaty, ktoré máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom).

Čierne dámske oversize šaty
45,00

Čierne dámske oversize šaty

Čierne dámske oversize šaty sú skvelým základom pre letný styling. Tento model je vhodný na každodenné nosenie do práce alebo na prechádzku mestom. Pás je možné zvýrazniť opaskom, ktorý je súčasťou súpravy. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať šaty, ktoré máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom).

Čierna dámska oversize bunda
75,00

Čierna dámska oversize bunda

Čierna dámska oversize prešívaná bunda s ľahkým zateplením, na zips, je výbornou voľbou pre každodenný styling v chladných jarných a jesenných dňoch. Model má kapucňu, vrecká vo výške bokov a lemy na spodnom okraji s nastaviteľným obvodom. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať bundu, ktorú máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!

Pohodlné biele oversize tričko
12,00

Pohodlné biele oversize tričko

Dámske oversize tričko vyrobené z vysoko kvalitného materiálu je dokonalým základom pre mnoho každodenných a športových štýlov. Model vyniká módnou potlačou na prednej strane, ktorá mu dodáva originálny vzhľad. Tričko bude najlepšie vyzerať v kombinácii s nohavicami a legínami. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať tričko, ktoré máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom).

Biela dámska oversize bunda
108,00

Biela dámska oversize bunda

Oversize bunda je najnovším módnym HITom. Model má vpredu veľké ozdobné vrecká na zips. Bunda je zateplená, takže ju môžeme úspešne nosiť na jeseň a v zime. Má manžety na rukávoch a v spodnej časti. Je to ideálna ponuka pre ľudí, ktorí radi sledujú najnovšie trendy. (Pred výberom veľkosti je potrebné zmerať bundu, ktorú máte doma a následne sledovať tabuľku rozmerov, ktorú nájdete pod obrázkami a popisom)!