Plyšový

Plyšový drak
17,64

Plyšový drak

Majestátny a vôbec nie hrozivý je tento drak so zlatými krídlami. Nádherná hračka pre všetky deti, ktoré milujú fantastické príbehy.

Plyšový dinosaurus
8,00

Plyšový dinosaurus

Plyšový dinosaurus poteší každého chlapca, ktorý obdivuje tieto zvieratá. S plyšovým dinosaurom sa rýchlo spriatelia a stanú sa výbornými kamarátmi. Hračka je vyrobená z jemného plyšu, príjemného na dotyk. Vekosť dinosura: 30 cm

Plyšový medvedík
19,90

Plyšový medvedík

Plyšový medvedík • na vnútorné použitie • stlačením tlačidla medvedík urobí kuk a smeje sa • napájanie: 3 x 1,5 V (AAA) batéria (nie je príslušenstvom)   Vlastnosť Podrobnosti na vnútorné použitie   stlačením tlačidla medvedík urobí kuk a smeje sa   napájanie 3 x 1,5 V (AAA) batéria (nie je príslušenstvom)

Plyšový jednorožec
9,00

Plyšový jednorožec

Plyšový jednorožec poteší ako chlapčeka, tak aj dievčatko. Svojim pekný vzhľadom určite očarí každé dieťa. Jednorožec je príjemný a mäkký na dotyk. Dá sa prať v ruke. Jednorožec je v sediacej polohe. Výška jednorožca je 24 cm.

PLYŠOVÝ SUP 33 cm
19,52

PLYŠOVÝ SUP 33 cm

Plyšový sup 33 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Veľmi odolná vtipná hračka v tvare supa, ktorú si váš psík určite zamiluje, hlavne vďaka zvukom. Je z kvatliního materiálu, navrhnutá špeciálne pre psy, tak aby si s hračkou mohli dlho hrať, hrýzť do nej a pod. Neobsahuje žiadne časti, ktoré by pes mohol prehltnúť.

PLYŠOVÝ SUP 28 cm
17,35

PLYŠOVÝ SUP 28 cm

Plyšový sup 28 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Veľmi odolná vtipná hračka v tvare supa, ktorú si váš psík určite zamiluje, hlavne vďaka zvukom. Je z kvatliního materiálu, navrhnutá špeciálne pre psy, tak aby si s hračkou mohli dlho hrať, hrýzť do nej a pod. Neobsahuje žiadne časti, ktoré by pes mohol prehltnúť.

Plyšový ježko 16 cm
6,00

Plyšový ježko 16 cm

Plyšový ježko poteší každé dieťa. Dajte mu plyšového kamaráta, s ktorým zažije veľa zábavy. Je vyrobený z jemného plyšu, príjemného na dotyk. Výška ježka je 16 cm.

Plyšový pes 37 cm
19,00

Plyšový pes 37 cm

Plyšový psík so šálom poteší ako chlapčeka, tak aj dievčatko. Dajte im prvého skutočného kamaráta, ktorému sa môžu so všetkým zdôveriť a ktorý bude vedľa nich každú noc zaspávať. Je vyrobený z jemného plyšu, príjemného na dotyk.Veľkosť: 37 cm