Plysovy

PLAYGRO PLYSOVY VIBRUJUCI TUCNIAK 14CM
6,09

PLAYGRO PLYSOVY VIBRUJUCI TUCNIAK 14CM

PLYŠOVÉ ZVIERATKO . Playgro Plyšový vibrujúci tučniak . Vibrujúci tučniak je skvelý kamarát na cestovanie. Vďaka praktickému krúžku sa dá prichytiť na kočík alebo autosedačku. Po natiahnutí sa hračka vibrovaním vráti späť.

DINO PLYSOVY MACKO PU 61 CM
34,99

DINO PLYSOVY MACKO PU 61 CM

PLYŠOVÝ MACKO PU . VLASTNOSTI . Obľúbená postavička z rozprávky . Dobrosrdečný milovník medu a zábavy . Veľkosť 61 cm . Kvalitné spracovanie . Mäkučký a odolný plyš . PARAMETRE A ŠPECIFIKÁCIA . Potrebné dokúpiť

Plyšový drak
17,64

Plyšový drak

Majestátny a vôbec nie hrozivý je tento drak so zlatými krídlami. Nádherná hračka pre všetky deti, ktoré milujú fantastické príbehy.

Plyšový dinosaurus
8,00

Plyšový dinosaurus

Plyšový dinosaurus poteší každého chlapca, ktorý obdivuje tieto zvieratá. S plyšovým dinosaurom sa rýchlo spriatelia a stanú sa výbornými kamarátmi. Hračka je vyrobená z jemného plyšu, príjemného na dotyk. Vekosť dinosura: 30 cm

Plyšový medvedík
19,90

Plyšový medvedík

Plyšový medvedík • na vnútorné použitie • stlačením tlačidla medvedík urobí kuk a smeje sa • napájanie: 3 x 1,5 V (AAA) batéria (nie je príslušenstvom)   Vlastnosť Podrobnosti na vnútorné použitie   stlačením tlačidla medvedík urobí kuk a smeje sa   napájanie 3 x 1,5 V (AAA) batéria (nie je príslušenstvom)

Plyšový jednorožec
9,00

Plyšový jednorožec

Plyšový jednorožec poteší ako chlapčeka, tak aj dievčatko. Svojim pekný vzhľadom určite očarí každé dieťa. Jednorožec je príjemný a mäkký na dotyk. Dá sa prať v ruke. Jednorožec je v sediacej polohe. Výška jednorožca je 24 cm.