Sanyto

Sanytol Čistič práčky 250ml
4,19

Sanytol Čistič práčky 250ml

SANYTOL Čistič práčky 250 ml Dezinfekčný čistič pre práčky, ktorý eliminuje 99,9 % baktérií. Zloženie "všetko v jednom" čistí a dezinfikuje práčku, eliminuje baktérie a zápach, odstraňuje nečistoty a vodný kameň.

SANYTOL Dezinfekcia obuvi 150 ml
5,72

SANYTOL Dezinfekcia obuvi 150 ml

SANYTOL dezinfekčný prípravok pre obuv zahubí 99,9% baktérií, vírusov a plesní, ktoré sú zdrojom nielen zápachu, ale aj ochorení pokožky nôh. Dezinfikuje všetky topánky v rodine (športovú obuv, vychádzkovú, lyžiarske topánky a pod.) a odstraňuje z nich nepríjemné pachy. Vlastnosti: - Obsahuje aktívne činidlo na pohlcovanie zápachu - Nezanecháva škvrny, ani zvyšky mastnoty - Neodfarbuje - Jemná a svieža vôňa Objem 150 ml.

SANYTOL Čistič práčky 250 ml
3,95

SANYTOL Čistič práčky 250 ml

Každý prací cyklus zanecháva v práčke zvyšky prášku, nečistoty a vodný kameň, ktoré môžu poškodiť práčku. SANYTOL, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčný čistič pre práčky, ktorý eliminuje 99,9 % baktérií. Čistí, dezinfikuje a zabraňuje ďalšiemu znečisteniu. Pomáha dlhodobo zlepšovať výkon práčky. Zloženie všetko v jednom čistí a dezinfikuje práčku, eliminuje baktérie a zápach, odstraňuje nečistoty a vodný kameň. Iba úplne čistá a dezinfikovaná práčka garantuje čistú a sviežu bielizeň. Bez chlóru. Objem 250 ml.

SANYTOL PROTI ROZTOCOM 300ML
3,99

SANYTOL PROTI ROZTOCOM 300ML

DEZINFEKCIA PROTI ROZTOČOM . Dezinfekcia proti roztočom a na ploštice, na tkaniny, matrace a koberce - odstraňuje z postele 100% roztočov a ploštíc, ich rozmnožovanie a dezinfikuje prostredie domácnosti. . účinnosť 6 mesiacov . bez

SANYTOL CISTIC PRACKY 250 ML
3,79

SANYTOL CISTIC PRACKY 250 ML

DEZINFEKCIA PRÁČKY . Vedeli ste, že po každom praní v práčke zostávajú nečistoty, zvyšok pracieho prášku a vodný kameň, ktoré môžu práčku poškodiť? Ale čo s tým? . Vyskúšajte čistič práčky SANYTOL! SANYTOL je

Podobné témy