Septode

Septoderm gél, 5l
53,22

Septoderm gél, 5l

Septoderm gél - Na dezinfekciu rúk 5l Obsah: Septoderm gél 1x5l Charakteristika Septoderm gél: Gelový alkoholový dezinfekčný prípravok. Na dezinfekciu rúk. Je vhodný pre hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk, pre zdravotnícke zariadenia, pre laboratóriá, pre lekárov a kozmetiku, v komunálnej sfére, inštitúciách, aj na každodennú dezinfekciu rúk pre bežného spotrebiteľa. Spektrum účinnosti: baktericídny, MRSA, plno virucídny, mykobaktericídny, tuberkulocídny, fungicídny. Použitie Septoderm gél: Prípravok sa aplikuje na suchú pokožku rúk po každom lekárskom úkone, kontakte s pacientom,…

Alkohol tester Seecode čierna
12,49

Alkohol tester Seecode čierna

Jednoduché použitie·Rýchle výsledky merania·Merateľné v% a g / l·Tento text bol preložený strojovo. Nameraná hodnota je určená len na orientáciu a neslúži na potvrdenie spôsobilosti na vedenie vozidla. To platí aj pre obsluhu strojov alebo iné činnosti, ktoré sú diskutabilné alebo zakázané pod vplyvom alkoholu.

Septoderm dezinfekcia rúk a pokožky 5 l
46,83

Septoderm dezinfekcia rúk a pokožky 5 l

Septoderm dezinfekcia rúk a pokožky 5l Obsah: Septoderm dezinfekcia rúk a pokožky 1x5l Charakteristika Septoderm dezinfekcia rúk a pokožky: Alkoholový dezinfekčný prípravok určený na hygienickú i chirurgickú dezinfekciu rúk. dezinfekčný alkoholový prípravok určený na dezinfekciu pokožky pred operáciou a vpichom spektrum účinnosti: baktericídny, fungicídny, virucídny, tuberkulocídny Neobsahuje farbivá ani parfum.