Telo a

NEBIOLINA Detská kúpeľ na telo a vlasy
9,49

NEBIOLINA Detská kúpeľ na telo a vlasy

Detská kúpeľ je špeciálne vyvinutá na šetrné a jemné čistenie detskej pokožky a vlasov. Obsahuje rastlinného činidlá na báze organicky pestovaného olivového oleja. Kúpeľ je doplnená o bielkoviny získané z ryže a organického

Detský šampón na vlasy a telo 300ml
8,23

Detský šampón na vlasy a telo 300ml

Detský šampón na vlasy a telo 300 ml Naturálny, tear-free (nedráždi oči) sprchový gél obohatený o organický bambusový extrakt. Bezpečne a jemne umýva, zároveň hydratuje použitím najkvalitnejších prírodných a organických zložiek.

Peelingová tkanina na tvár a telo
7,04

Peelingová tkanina na tvár a telo

Peelengová tkanina na tvár a telo Celé stáročia bolo konope symbolom pevnosti, hebkosti a trvanlivosti. Konopné vlákno je prirodzene odolné proti rozmnožovaniu sa rôznych mikróbov a vydrží 4 x dlhšie než bavlna. Táto peelingová hubka je vyrobená zo 100% konopného vlákna. Má výbornú schopnosť odstraňovať odumreté zvyšky pokožky bez toho, aby príliš dráždil citlivú pokožku na tvári a tele, ktorá by mohla spôsobiť suchosť a citlivosť na slnečné žiarenie.

Detský šampón na vlasy a telo 600ml
10,80

Detský šampón na vlasy a telo 600ml

Detský šampón na vlasy 600 ml Naturálny, tear-free (nedráždi oči) sprchový gél obohatený o organický bambusový extrakt. Bezpečne a jemne umýva, zároveň hydratuje použitím najkvalitnejších prírodných a organických zložiek.

Podobné témy