Topánky

Tričko Topánky
29,99

Tričko Topánky

O KVALITE NAŠICH PRODUKTOVKvalitaVäčšina výrobcov používa benzínové (plastové) atramenty, ktoré sa „lepia“ na povrch trička. Vytvárajú tak drsný povrch a obsahujú toxické ftaláty. Na výrobu našich tričiek sa však využívajú najkvalitnejšie atramenty na vodnej báze, ktoré zaručia dokonalosť našich fotorealistických obrázkov. Farba sa nanáša rovno na vlákna, takže sa nevyperú a ani nepustia farbu.VýdržNaše tričká sú zo 100% predpranej bavlny (aj vlákno, ktoré tričko drží pohromade, je bavlna). Ak sa perie podľa inštrukcií, v studenej vode (resp. na 30 stupňov), tak tričko si nielenže zachová…

Návleky na topánky
9,00

Návleky na topánky

Počas jarných a jesenných dní vás môže prekvapiť nečakaný dážď. Návleky na topánky sú praktickým pomocníkom práve počas upršaného počasia. Ochránia obuv i časť nohavíc pred premočením či zašpinením od blata. Sú ľahké a skladateľné a môžete si ich so sebou vziať kamkoľvek. Mokré kvapky vás už nikdy nezaskočia v nepripravenej chvíli. Návleky na topánky sú skvelý praktický darček pre všetkých, ktorí chcú byť módne a bez škvŕn oblečení i počas daždivého počasia. Vyrobené z PVC Vhodné na tenisky, poltopánky, čižmy Vhodné pre opakované použitie (ľahko ich vodou umyjete) Nešmykľavá podrážka…

Topánky GANT NOBEL
118,90

Topánky GANT NOBEL

Pánske topánky nad členky. Kombinácia kože, vlny a gumy na podrážke. Brand logo na vnútornej strane topánky. Prepracované šitie, zateplený interiér. Tieto klasické topánky na šnurovanie sú stávkou na istotu i v tých najchladnejších dňoch. Najlepšie vyniknú s nohavicami zastrčenými dovnútra. Veľmi štýlové v kombinácii s vlnenými nohavicami a vypasovaným sakom.

Topánky GANT MARIA
125,90

Topánky GANT MARIA

Dámske topánky. Kombinácia velúrovej kože, kožušiny a gumy na podrážke. Brand logo na vonkajšej strane podrážky. Kontrastné pútko a bočný zips so sponou v striebornej farbe. Obľúbená zimná klasika s originálnym detailom vás zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. Kombinujte s úzkymi denimovými nohavicami a krátkym páperovým kabátikom.

Topánky GANT JEAN
111,90

Topánky GANT JEAN

Pánske semišové poltopánky. Kombinácia velúrovej kože a gumy na podrážke. Prepracovaný detail koženého pásku v prírodnej farbe nad podrážkou. Tieto topánky v námorníckej modrej farbe vyniknú v každom športovo-elegantnom outfite. Kombinujte s denimovými nohavicami a športovo strihaným sakom.