Unisex k

sveter unisex KILLSTAR - Deadfest - K-KNT-U-2106
57,11

sveter unisex KILLSTAR - Deadfest - K-KNT-U-2106

dámsky pletený sveter značky KILLSTAR. Sveter je vyrobený z tenkého až čiastočne priehľadného materiálu. vybavenie: voľný strih - veľmi elastický materiál dlhé rukávy kapucňa sveter je čiastočne priehľadný Farba: čierna. Zloženie: 100% viskóza. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Materiál je veľa elastický, miery sú v kľudovom stave.

Amscan Unisex kostým - Kečup
20,00

Amscan Unisex kostým - Kečup

Unisex kostým - Kečup Chystáte sa na karneval či párty s kostýmami? Vezmite si tento originálny kostým fľaše kečupu, s ktorým budete určite hviezda večera. Je vhodný na Halloweensku párty, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti. Unisex kostým - Kečup obsahuje: · tunika, klobúk   Kostým tvorí 100% Polyester. Vďaka elastickému materiálu sa dá prispôsobiť.  Veľkosť:  (M/L) dĺžka - 103 cm, pás - 68 cm

Amscan Unisex kostým - Horčica
20,00

Amscan Unisex kostým - Horčica

Unisex kostým - Horčica Chystáte sa na karneval či párty s kostýmami? Vezmite si tento originálny kostým fľaše horčice, s ktorým budete určite hviezda večera. Je vhodný na Halloweensku párty, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti. Unisex kostým - Horčica obsahuje: · tunika, klobúk   Kostým tvorí 100% Polyester. Vďaka elastickému materiálu sa dá prispôsobiť.  Veľkosť:  (M/L): dĺžka: 102 cm pás: 65 cm

Lonka KOZMONAUT - Unisex ponožky
3,95

Lonka KOZMONAUT - Unisex ponožky

Unisexové obrázkové ponožky Lonka KOZMONAUT potešia každého milovníka vesmíru. Sú vyrobené zo česanej bavlny a elastanu. Majú voľný lem a retiazkovú špičku. Sú vhodné na každodenné nosenie.

sveter unisex KILLSTAR - Krampus - KSRA001355
53,54

sveter unisex KILLSTAR - Krampus - KSRA001355

unisex (pánsky / dámsky) pletený sveter. Materiál je ľahko elastický. Zloženie: 100% bavlna. Modelka ktorú ide vidieť na snímke má výšku 164cm a má na sebe veľkosť XS. Model ktorého ide vidieť na snímke má výšku 183cm a má na sebe veľkosť L. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

Podobné témy