Ako šampón

MILVA SAMPON DECHT 200ML
2,75

MILVA SAMPON DECHT 200ML

ŠAMPÓN . Šampón obsahuje borovicový decht. Pravidelné používanie reguluje činnosť mazových žliaz, čím odstraňuje ako suchotu tak aj prehnané mastenie sa. . Má dokázané upokojujúce, antiseptické, hojivé účinky. . Zastavuje

Vichy Dercos Anti-Dandruff suché vlasy 390 ml
13,30

Vichy Dercos Anti-Dandruff suché vlasy 390 ml

OBSAH: 390 ml CHARAKTERISTIKA: Šampón proti lupinám na suché vlasy. Dvojitý účinok proti lupinám a ich znovuobjaveniu. Určený pre mužov a ženy, ktorí chcú odstrániť lupiny a svrbenie vlasovej pokožky. POUŽITIE: Šampón sa nanesie do mokrých vlasov, napení sa a potom dôkladne opláchne. Používa sa ako bežný šampón po dobu 4 týždňov. V prípade zasiahnutia očí, sa majú okamžite vypláchnuť prúdom vody.

Milva Šampón Hair Repair s chinínom 200 ml
3,95

Milva Šampón Hair Repair s chinínom 200 ml

OBSAH: 200 ml CHARAKTERISTIKA: Šampón obsahuje celý rad zložiek proti vypadávaniu vlasov ako napr. chinín, ktorý podporuje rast vlasov. Ako jediný z radu Milva s chinínom, je vhodný aj na suché vlasy, pretože obnovuje rovnováhu, nakoľko obsahuje extrakt z aloe vera a pšenice. Šampón je vhodný aj pre lámavé vlasy. Pre intenzívnejší efekt odporúčame použiť spolu s chinínovou vodou.