Akvaria-teraria.cz

Dámske  tričko s potlačou "Moje tričko na stanovačku"
18,08

Dámske tričko s potlačou "Moje tričko na stanovačku"

Dámske vtipné tričko s potlačou tentokrát pre milovníčky stanovania a výletov do prírody. Ukáž svetu, kam Ťa tvoje srdce ťahá. Tričko s potlačou "Moje tričko na stanovačku" si vezmi v pohode v piatok do práce, aby všetci kolegovia vedeli, aký je tvoj víkendový program. Tričko bude skvelé vo svojej military variante, ale vedľa nestúpiš ani s inými farbami.  Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz. .

Pánske tričko pre programátorov This is my Coding Tshirt
16,07

Pánske tričko pre programátorov This is my Coding Tshirt

Tričko pre programátorov This is my Coding Tshirt patrí k nevyhnutnej výbave každého programátora. Tričko je v dvojfarebnej potlači. Tričko s potlačou urobí radosť každému programátorovi, a to nielen k narodeninám alebo Vianociam. Bude štýlové aj na bežné nosenie len tak. Tričko vám radi upravíme na želanie. Ak by ste si nevybrali z ponúkaných farieb, napíšte na info@bezvatriko.cz pre kompletný vzorkovník.

Pánske tričko Evolúcia motorkára - Biker`s Evolution
16,07

Pánske tričko Evolúcia motorkára - Biker`s Evolution

Medzi tričkami pre motorkárov nesmie chýbať klasika - potlač "Evolúcia motorkára." Skrátka vývoj od kočíka, kolobežky, bicykla, skútru až po motorku. Tričko je k dispozícii vo variante s cross motorkou, ale i cestnou, stačí napísať do poznámky a podľa toho potlačíme. Tričko bude parádny darček k narodeninám alebo Vianociam pre každého motorkára. Potlač je minimalistická a decentná, preto sa bude hodiť aj na bežné nosenie. Tričko je k dispozícii vo variante s cross motorkou alebo cestnou, napíš nám do poznámky, prosím. Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste…

Pánske tričko pre programátorov My Code Works
16,07

Pánske tričko pre programátorov My Code Works

Tričko s potlačou pro IT "MY CODE WORKS, I HAVE NO IDEA WHY" patrí určite medzi vtipné motívy, ktoré docení každý programátor. Niekedy to tak proste býva, že kód funguje a ťažko povedať, ako je to možné. Ak hľadáte vtipný a navyše originálny darček pre programátora, toto tričko bude to pravé. Tričko vám radi upravíme na želanie. Ak ste si nevybrali z ponúkaných farieb, napíšte na info@bezvatriko.cz pre kompletný vzorkovník.

Dámske tričko na rozlúčku so slobodou Tím nevesty
16,07

Dámske tričko na rozlúčku so slobodou Tím nevesty

Vtipné a originálne tričká pre parádnu rozlúčku so slobodou. S týmito tričkami to bude naozaj jazda! Tričká budú najlepšie samozrejme v kombinácii s ostatnými tímovými tričkami a to Nevesta a Svedkyňa! Vyzbroj sa na rozlúčenie so slobodou týmito tríčkami s potlačou, ktoré urobia veľký kus parády! Na tričko radi doplníme vaše meno alebo akékoľvek ďalšie prianie. Stačí napísať na info@bezvatriko.cz

Pánske tričko na rozlúčku Grooms crew
16,07

Pánske tričko na rozlúčku Grooms crew

Tričko pre ženíchových kumpánov na rozlúčku Grooms crew je takou rozlúčkovou klasikou. K tričkám nezabudnite pribrať tričko pre ženícha Groom. Svadbu v živote zažijeme len raz, no niekto teda možno i viackrát, ale je treba to poriadne osláviť.  Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Pokiaľ by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.

Dámske tričko s mačacou potlačou Meow - supiš tričko s mačkou
16,07

Dámske tričko s mačacou potlačou Meow - supiš tričko s mačkou

Tričko s mačkou s nápisom "Meow" bude srdcovou záležitosťou pre všetkých milovníkov mačiek. Potlač bude extra štýlová hlavne na bielej, avšak vedľa nestúpite ani s čiernou verziou trička.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Dámske tričko s mačkou - štýlový darček pre milovníkov mačiek
16,07

Dámske tričko s mačkou - štýlový darček pre milovníkov mačiek

Toto štýlové tričko s mačkou si zamilujete. Minimalistická potlač s mačkou dá všetkým jasne najavo, kam Ťa tvoje srdce ťahá. Potlač bude extra štýlová hlavne na bielej, avšak vedľa nestúpite ani s čiernou verziou trička.  Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Tričko STS Chvojkovice Brod - originálne tričko z filmu Jáchyme hoď ho do stroje
16,07

Tričko STS Chvojkovice Brod - originálne tričko z filmu Jáchyme hoď ho do stroje

Zrejme slušný oddiel! Toto trochu retro tričko s potlačou z filmu.... No schválne? Predsa z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. Obleč sa do tohto trička a pripomeň si dnes už kultový film a Františka Koudelku.  Tričko je k dispozícii v niekoľkých farebných variantách. Ak by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.