Altermed dubová

altermed dubová kôra gél 1x50 g
3,29

altermed dubová kôra gél 1x50 g

Altermed Dubová kôra gél Gél z dubovej kôry priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, trhlinkách, pri podráždenej koži po slnení a drobných popáleninách pomáha okamžitému uvolneniu a stiahnutiu pórov podporuje hojenie pokožky Spôsob použitia Gél sa aplikuje podľa potreby obvykle 2-3x denne na postihnuté miesto v primeranom množstve a vmasíruje sa.

altermed dubová kôra s allantoinom gél 1x75 ml
3,99

altermed dubová kôra s allantoinom gél 1x75 ml

Altermed Dubová kôra gél s alantoínom Gél z dubovej kôry a výťažku z kostihoja lekárskeho (alantoín) priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, pri podráždenej koži po slnení Spôsob použitia Gél sa aplikuje podľa potreby na postihnuté miesto v primeranom množstve.

ALTERMED DUBOVÁ KôRA GÉL 50G
2,17

ALTERMED DUBOVÁ KôRA GÉL 50G

Gél z dubovej kôry. od výrobce ALTERMED v kategorii Zdravie a lieky | Zdravotnícke prostriedky | Pokožka, vlasy | Prostriedky na hojenie rán dohledatelný pod kódem 73358 za skvelé ceny na e-shopu Mojalekaren.sk

Dr.muller Pharma Altermed Dubová kůra gel 50 g
2,63

Dr.muller Pharma Altermed Dubová kůra gel 50 g

Tradičný prípravok s obsahom štandardného liehového extraktu kôry duba (Quercus robur), získaného šetrným postupom zaručujúcim vysoký obsah účinných látok. Dr.muller Pharma Altermed Dubová kůra gel 50 g od výrobce DR. MÜLLER v kategorii Heureka.sk | Kozmetika a zdravie | Kozmetika | Telová kozmetika | Prípravky na starostlivosť o nohy dohledatelný pod kódem 329953 za skvelé ceny na e-shopu Mojalekaren.sk

Dubová kôra gél 50 g - Omega Altermed
3,00

Dubová kôra gél 50 g - Omega Altermed

Dubová kôra gél pomáha okamžitému uvoľneniu a stiahnutiu pórov, zmierňuje potenie nôh.Dubová kôra adstringentná gél zmierňuje šírenie pliesní, podporuje hojenie pokožky, priaznivo pôsobí pri hemeroidoch.

Altermed dubová kôra gél s Alantoínom 75 g
3,28

Altermed dubová kôra gél s Alantoínom 75 g

Obsah Dubová kôra s allantoinom: 75 g Charakteristika Dubová kôra s allantoinom: podporuje hojenie pokožky pri hemeroidoch a drobných poraneniach. Priaznivo pôsobí na podráždenú kožu po opaľovanií a pri drobných spáleninách. Zloženie Dubová kôra s allantoinom: Aqua, Alcohol, Denat., Quercus Robur Bark Extract, Quercus Petraea Bark Extract, Carbomer, Allantoin, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Eugenol Upozornenie: Uchovávajte v tme a suchu pri teplote 5-25°C. Nepouživať vnútorne. Uschovávajte mimo dosahu detí.