Bezlepková zmes

Promix PK bezlepková zmes 1000 g
3,91

Promix PK bezlepková zmes 1000 g

Promix PK, bezlepková zmes na prípravu pečiva Obsah Promix PK bezlepková zmes: 1000g Charakteristika Promix PK bezlepková zmes: Bezlepková zmes na prípravu jemného pečiva, halušiek, knedlí a bežné kulinárske použitie v domácnosti – prípravu zásmažky a zahusťovanie pokrmov. Možno tiež použiť na prípravu chleba a pečiva. Zloženie Promix PK bezlepková zmes: Zemiakový škrob, kukuričný škrob, zemiaková múka, modifikovaný kukuričný škrob, sójová múka, sušená srvátka, zahusťovadlo: guárová múka, cukor, soľ, emulgátor E471.

Bezlepková múčna zmes na pečenie 1000g
6,54

Bezlepková múčna zmes na pečenie 1000g

Bezlepková múčna zmes na pečenie (1000g) Bezlepková múčna zmes na pečenie neobsahuje vajcia, sóju, laktózu, lepok a droždie. Je vhodná na pečenie rôznych koláčikov pre ľudí citlivých na lepok a je určený aj pre bežného konzumenta s rôznymi intoleranciami.

Bezlepková múčna zmes na bagety 1000g
6,50

Bezlepková múčna zmes na bagety 1000g

Bezlepková múčna zmes na bagety (1000g) Bezlepková múčna zmes na bagety neobsahuje vajcia, sóju, laktózu, lepok a droždie. Je vhodná na výrobu bagiet pre ľudí citlivých na lepok a je určený aj pre bežného konzumenta s rôznymi intoleranciami.

Bezlepková múčna zmes na svetlý chlieb 1000g
7,68

Bezlepková múčna zmes na svetlý chlieb 1000g

Bezlepková múčna zmes na svetlý chlieb (1000g) Bezlepková múčna zmes na svetlý chlieb neobsahuje vajcia, sóju, laktózu, lepok a droždie. Je vhodná na výrobu svetlého chleba pre ľudí citlivých na lepok a je určená aj pre bežného konzumenta s rôznymi intoleranciami.

Zmes múčna bezlepková  NOMINAL 500 g
2,69

Zmes múčna bezlepková NOMINAL 500 g

Bezlepková zmes na prípravu kysnutých, trených aj krehkých ciest, kysnutých knedlí, pizze, atď. Zmes je univerzálny, možno z nej pripraviť nepreberné množstvo chutných jedál, dezertov aj cukrovinky. Obsah: 500 g Zloženie: Deproteinovaný pšeničný škrob, lupinová múka, kukuričná múka, ľanové múka, cukor, zahusťovadlo: guarová múka, sójový lecitín, kypriaci prášok (E450, E500).

Promix-CH - bezlepková múčna zmes, 1000 g
3,91

Promix-CH - bezlepková múčna zmes, 1000 g

Promix-CH - bezlepková múčna zmes Obsah:Promix-CH - bezlepková múčna zmes 1000 g Charakteristika Promix-CH - bezlepková múčna zmes: Určená na prípravu svetlého rascového chleba. Zmes už obsahuje cukor, soľ aj rascu. Treba pridať droždie a tuk (vodu). Cesto spracujeme elektrickým šľahačom alebo ručne, až kým nezostane hladké, ťahavé a lesklé. Zloženie Promix-CH - bezlepková múčna zmes: Zemiakový škrob, kukuričný škrob, zemiaková múka, modifikovaný kukuričný škrob, sójová múka, sušená srvátka, zahusťovadlá: guárová múka a E466; cukor, soľ, emulgátor E471, rasca.

Promix-FORTE - bezlepková múčna zmes, 1000 g
5,19

Promix-FORTE - bezlepková múčna zmes, 1000 g

Promix-FORTE - bezlepková múčna zmes Obsah:Promix-FORTE - bezlepková múčna zmes 1000 g Charakteristika Promix-FORTE - bezlepková múčna zmes: Unikátna múka pre rýchle kysnutie a lahodné pečivo. Na kyprenie stačí pri príprave pečiva použiť aj kypriaci prášok (bez použitia droždia) – pečieme približne 20 minút pri 160°C , asi 5 minút po vyformovaní výrobkov. Zloženie Promix-FORTE - bezlepková múčna zmes: Zemiakový škrob, kukuričný škrob, zemiaková múka, tapiokový škrob, modifikovaný kukuričný škrob, sušená srvátka, kukuričný maltodextrín, sójová múka odtučnená, bambusová vláknina, zahusťovadlá:…

Bezlepková múčna zmes na chlieb s chia semienkami 500g
8,56

Bezlepková múčna zmes na chlieb s chia semienkami 500g

Bezlepková múčna zmes na chlieb s chia semienkami (500g) Bezlepková múčna zmes na chlieb s chia semienkami neobsahuje vajcia, sóju, laktózu, lepok a droždie. Je vhodná na pečenie chleb s chia smienkami pre ľudí citlivých na lepok a je určená aj pre bežného konzumenta s rôznymi intoleranciami.