Blueberry

FurReal Fureal Blueberry medvěd
2 290,00

FurReal Fureal Blueberry medvěd

Nový dětský kamarád z řady FurReal Friends. Krásný interaktivní medvídek reagující na zvuk a dotek. Umí až 100 kombinací zvuků a pohybů, kterými tě určitě potěší. Napájení na 4 baterie C (nejsou součástí balení). Rozměr balení: 43 × 41 × 22 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

HASBRO - Furreal Blueberry medveď
100,00

HASBRO - Furreal Blueberry medveď

Pripravte sa, že sa zamilujete do rozkošného medvedíka, ktorý je ako živý! Medvedík má až 100+ zvukových kombinácií. Medvedík je úžasne interaktívny - reaguje na dotyk i na zvuk. Súčasťou balenia je fľaša na pitie, med ako maškrta a hrebeň na česanie.

Snežnice INOOK Odyssey - blueberry
125,90

Snežnice INOOK Odyssey - blueberry

Asi nikoho neprekvapí, že najviac vyznávačov snežníc je vo Francúzsku. A tak nie je divu, že veľa výrobcov snežníc je práve z Francúzska. Jednu takú založil v roku 1996 Jean-Claude Bibollet s názvom Inook. Pre zaujímavosť Inook patrí do rodiny, kde nájdete také značky ako je TECHNICA, VÖLKEL, MARKER. Najmä v spojení s poslednou menovanou značkou je asi každému jasné, že snežnice Inook sú vyrábané z plastu a o kvalite asi netreba pochybovať. Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k…